Advert
Advert
Advert

Rize MÜSİAD Üyesi Firmalardan Samsun’a Çıkarma!

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şubesi üyeleri, MÜSİAD üyeleri arası işbirliğinin sağlanması amacıyla Samsun'da düzenlenen 3. Bölgesel İş Geliştirme Toplantısına katıldı.

Rize MÜSİAD Üyesi Firmalardan Samsun’a Çıkarma!
Rize MÜSİAD Üyesi Firmalardan Samsun’a Çıkarma! admin

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi ev sahipliğinde 19 ilden MÜSİAD üyesi iş insanlarının katıldığı 3. Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı Samsun’da gerçekleştirildi. Programda tanışmanın ardından oluşturulan sektörel masalarda MÜSİAD üyeleri firmalarını ve satmış oldukları ürünlerini tanıtarak birlikte iş yapabilme süreçlerini değerlendirdiler.

Toplantının değerlendirmesini yapan MÜSİAD Rize Başkanı Taner Yelkenci, “Programda üretim, imalat, makine, gıda, inşaat, perakende, enerji, otomotiv, sağlık, savunma sanayi ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren MÜSİAD üyelerinin katılımıyla oluşturulan sektörel masalarda yapılan görüşmelerimiz firmalarımız açısından verimli geçti. Sektörel olarak ayrılmış masalarda firmalarımızı ve ürünlerimizi tanıttık, ticaretlerimizde yaşamış olduğumuz problemleri ve çözüm yollarını değerlendirerek, birlikte iş yapabileceğimiz çalışmaları istişare ettik. İş geliştirme toplantılarımız farklı şubelerimizin ev sahipliğinde yapılmaya devam edecek. Yapmış olduğumuz bu gibi toplantılarla, bölgemizde yer alan MÜSİAD şube üyelerimiz başta olma üzere tüm MÜSİAD üyelerimiz ile ticaretlerimizi geliştirerek bu zor günlerde birlik ve beraberlik içerisinde ticaretimizi artırmayı hedefliyoruz.  Önümüzdeki günlerde de MÜSİAD üyesi firmalarımızın katılımıyla şubemizin ev sahipliğinde Bölgesel İş Geliştirme Toplantımızı Rize’de yapmayı planlamaktayız.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi