Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim'den Kongre Açıklaması"İlk Günkü Aşkla Kongremizi Yapacağız"

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, ilk günkü aşk ve ilk günkü heyecanla 7. Olağan Rize İl Kongresini mazlumların hamisi, Dünya lideri Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirileceklerini söyledi

Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim'den Kongre Açıklaması
Ak Parti Rize İl Başkanı İshak Alim'den Kongre Açıklaması admin

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Rize ve Trabzon il kongreleri dolayısıyla 6 gün baba ocağı Rize’de kalacak olan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı her zaman olduğu gibi en güzel şekilde memleketine yakışır bir şekilde hemşehrileriyle beraber büyük bir gurur, heyecan ve coşkuyla ağırlayacaklarını söyledi.

İlk günkü aşk ve ilk günkü heyecanla Rize İl Başkanlığı Kongresinin 15 Şubat Pazartesi günü, Trabzon İl Kongresinin ise 16 Şubat Salı günü yapılacağını ve her iki kongrenin de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın teşrifleriyle gerçekleştirileceğini ifade eden İl Başkanı Alim, Erdoğan’ın memleketi Rize’ye gelişiyle ilgili açıklamada bulundu.

Alim, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın 6 gün boyunca Rize’de kalacağını belirterek, “Mazlumların hamisi, Dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan şu anki programa göre 11 Şubat Perşembe akşamı memleketi Rize’ye gelecek ve Sayın Cumhurbaşkanımız 6 gün boyunca baba ocağı memleketi Rize’de kalacak. 15 Şubat’ta Yenişehir Spor Salonunda saat: 13.30’da gerçekleştireceğimiz Rize il Kongremizi onurlandıracak olan Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız, 16 Şubat Salı günü gerçekleştirilecek olan Trabzon il kongresine katılmak üzere ilimizden ayrılacak. Teşkilatlarımız ve hemşehrilerimizle el ele verip Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde büyük bir heyecan ve gururla ağırlayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pandemi sürecinin uzaması nedeniyle memleketinden uzak kaldığına ve hemşehrilerinin kendisine olan özleminin de arttığına vurgu yapan İl Başkanı Alim, “Maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek her türlü önlemi alacağımız kongremiz aynı zamanda mazlumların gür sesi, Dünya lideri Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın hemşehrileriyle de vuslatını sona erdireceği bir kongre olacak. Sayın Cumhurbaşkanımız uzun bir süredir gelememiş ve hemşehrilerimizin de kendilerine hasreti artmıştı. Her an Cumhurbaşkanımızı görmek istiyorlar. Büyük bir heyecan ve coşku ile sayın Cumhurbaşkanımızı ilk günkü aşk ve ilk günkü heyecanla görecekleri günü bekliyorlar. Bu vesileyle ilk günkü aşk ve heyecanla Dünya Liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın katılımlarıyla gerçekleştireceğimiz 7. İl Kongremize tüm hemşehrilerimizi 15 Şubat’ta gerçekleştireceğimiz kongremize davet ediyorum ” diye konuştu.

2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşabilmenin planlı bir şekilde çok çalışmaktan geçtiğini ve kendilerinin de aziz Türk Milleti ve hemşehrileri için çalışmaya devam edeceklerini kaydeden İl Başkanı Alim, kongre çalışmalarını güzel bir şekilde devam ettirdiklerini ve kongreyi AK Parti’ye yakışan bir şekilde pandemi kurallarına uygun bir şekilde yapacaklarını sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi