Rize Valisi Kemel Çeber'den Bayram Mesajı

Rize Valisi Kemel Çeber'den Bayram Mesajı

Rize Valisi Kemel Çeber'den Bayram Mesajı
Rize Valisi Kemel Çeber'den Bayram Mesajı admin

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı rahmet ve mağfiret dolu Ramazan ayını geride bırakıp, Ramazan Bayramı'na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında gelen ve toplumsal yaşamda önemli yeri bulunan bayramlar; insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, mutlulukların paylaşıldığı, sevgi ve saygının katmerleştiği, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerimizdir.

Bu yıl diğer yıllarda kutlamış olduğumuz bayramlardan farklı olarak, akrabalarımızı, yakınlarımızı ziyaret etmek, büyüklerimizin ellerinden öpmek, küçüklerimizle kucaklaşmak yerine, bayramımızı evimizde geçireceğiz. Yaşamış olduğumuz Pandemi dönemini daha kısa sürede atlatabilmek için zorunlu olduğumuz bir uygulama. İnanıyorum ki bu süreci atlatarak en kısa sürede yakınlarımızla birlikte güzel günleri, güzel zamanları paylaşma imkanı elde edeceğiz.

Bu duygular içerisinde, Rize’li hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum.
Kemal ÇEBER
Vali

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı