Saadet Partisi'nin Rize, Trabzon, Giresun, Gümüşhane ve Samsun İl Gençlik Kolları, "Gönüllü Belediyecilik" projesi kapsamında Çanakçı'da bir araya geldi.

admin

30 Mart Yerel Seçimleri'nde Saadet Partisi'nin kazandığı Giresun'un Çanakçı ilçesinde bir araya gelen Doğu Karadeniz Bölge Gençlik Kolları, Çanakçı Belediye Başkanı Tuncay Kasım Bey'e yardım için kolları sıvadı.

Temizlikten, bahçe bakımına, peysaj çalışmasından, proje önerilerine kadar belediye personeli ile birlikte yoğun bir çalışma gerçekleştiren Saadet Partili gençler, Karınca Kalesi'nde de çalışarak Çanakçı'ya gönüllü hizmet ettiler.

Bu yapılan projenin, katılımcı belediyecilik anlayışı açısından çok önemli bir faaliyet olduğunu belirten Saadet Partili, Milli Görüşçü Gençler, "El ele vererek yaşadığımız kentler için çok önemli hizmetlerde bulunabiliriz. Bizim yaşadığımız çevreyi başta hayatımızı düzeltmemiz veya daha güzel hale getirmemiz için hiç bir şeyin engel olmadığını iman varsa imkânımızın da olduğunu unutmamalıyız ve var gücümüzle çalışmalıyız." diye eklediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı