Advert

Avcı: "Vitrinde CHP ve İYİ Parti, İçerde FETÖ ve HDP Var

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, “Vitrinde CHP ile İyi Parti var ama mağazanın içerisinde girdiğimizde FETÖ ve HDP’nin orada olduğunu görüyoruz.” dedi.

Avcı:
Avcı: admin

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, partisinin Ardeşen aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada CHP ve İyi Parti ittifakının arkasında FETÖ’nün ve PKK’nın siyasi uzantısı HDP’nin olduğunu söyledi.

Avcı, “Vitrinde CHP ile İyi Parti var. Mağazanın içerisine girdiğinizde ise karşınıza her türlü gayri yasal örgüt ve organizasyon çıkar. Mağazanın içerisine giriyorsunuz FETÖ orada. Şuradan bir döneyim başka tarafa bir geçeyim diyorsunuz PKK orada. Bunlar HDP’yi siyasi strateji gereği yanlarında tutmak istemiyorlar ama HDP’nin eş genel başkanı çıkıyor bütün stratejiyi faş ediyor, her şeyi ortaya koyuyor. Diyor ki ‘biz güneydoğuda AK Parti’yi mağlup edeceğiz, ülkenin diğer bölgelerinde ise AK Parti’nin kaybetmesi için siyasi partilere destek vereceğiz’. Ardeşen’deki tablo da budur. Kimlerin kimlerle kol kola girdiğini çok iyi görmemiz lazım. Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın da bunu vatandaşlarımıza çok doğru bir şekilde anlatması lazım.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı