Olimpiyat Şmapiyonu Güreşçimiz Adına Şampiyona Rize'de Gerçekleşecek

8. Uluslararası Mehmet Akif Pirim Güreş Turnuvası Başlıyor

Olimpiyat Şmapiyonu Güreşçimiz Adına Şampiyona Rize'de Gerçekleşecek
Olimpiyat Şmapiyonu Güreşçimiz Adına Şampiyona Rize'de Gerçekleşecek admin

Rize’li Olimpiyat şampiyonu Mehmet Akif Prim adına 8.'si düzenlenecek olan Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Yıldızlar Güreş Turnuvası, 11-12 Ağustos 2018 tarihlerinde Rize'nin Pazar ilçe Spor Salonunda  gerçekleştirilecek.

Yurtiçi ve yurt dışından yaklaşık 100 sporcunun katılacağı turnuvanın açılış     seremonisi Cumartesi günü saat 15:00’da Pazar Spor Salonunda yapılacak. Türkiye Güreş Federasyonu, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Rize Güreş İl Temsilciliği koordinesinde gerçekleştirilecek turnuva hakkında açıklamalarda bulunan Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, "Bu yıl 8.'si düzenlenecek olan Uluslararası Mehmet Akif Pirim Yıldızlar Greko-Romen Güreş Turnuvası 2 gün boyunca Pazar Spor Salonu’nda devam edecektir. Güreş Federasyonumuz tarafından bu yıl turnuvaya 5 ülke davet edildi. Türkiye dahil 6 ülkenin sporcuları turnuvada ter dökecekler. Rize’li olimpiyat şampiyonumuz adına 8.'si düzenlenecek turnuvada zevkli ve heyecanlı müsabakalar olacağı kanısındayım. Rize’li  ve Pazar’lı tüm güreş severleri Spor Salonu’na davet ediyoruz" dedi.

Adına düzenlenecek Güreş Turnuvası için Rize’ye gelecek olan Olimpiyat Şampiyonu Mehmet Akif Prim’in yanı sıra güreş camiasının birçok duayeni de konuk olarak şampiyonaya katılacak.

rize mehmet akif pirim güreş turnuvası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı