Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

İstanbul Yıllık Araç Kiralama

İstanbul Yıllık Araç Kiralama

İstanbul Yıllık Araç Kiralama
İstanbul Yıllık Araç Kiralama admin

Araç kiralamanın avantajları artık kişi ve kurumlar tarafından çok iyi biliniyor. Özellikle kısa döneme göre uzun dönem kiralık araçlar kullanıcısı için çok daha büyük avantajlar sunuyor. En az 6 en fazla 12 aylık araç kiralama hizmeti ile son model ve sıfır kilometre araçlar kiralayan Reis Bireysel Kiralama, kaliteli ve güvenilir yıllık araç kiralama hizmetleri ile dikkat çekiyor. İstanbul'un tüm ilçelerine yıllık araç kiralama hizmeti sunmanın yanında, tüm Türkiye'ye hizmet sunan bir firma olarak A Segmentinden D segmentine kadar her çeşit araçta en ekonomik fiyatlarla oldukça büyük avantajlar sağlıyor.

 

 Uzun Dönem Araç Kiralama

 

            2000'i aşkın son model ve sıfır araçları ile Reis Bireysel Kiralama, uzun dönem bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmeti sunan bir firmadır. www.reisbireyselkiralama.com web sitesinde canlı sohbet sistemi ile 7/24 her bütçeye ve her zevke uygun araçları ile kaliteli ve güvenilir bir kiralama hizmeti sunmaktadır. MTV, ÖTV, plaka ve ruhsat ücretleri, bakım, onarım, kasko ve sigorta giderlerini karşılamakta, kullanıcıya sadece yakıt giderini düşüneceği keyifli bir yolculuk sunmaktadır. Profesyonel bir kadroya sahip olan Reis Bireysel Kiralama, her ihtiyaca uygun araç çeşitleri ile zahmetsizce araç kiralanan bir firma olarak sektörün ilk tercihleri arasındadır.

 

 Yıllık Araç Kiralama Avantajlıdır

 

            Bir araç sahibi olmanın getirdiği keyif vekonfor yanında maliyeti oldukça yüksektir. Sıfır bir araç sahibi olmak, birikimi olmayan bir kullanıcı için oldukça yüksek ödemeler gerektirdiğinden bütçeleri sarsmakta, şirketler için çalışanlarına sıfır araç satın almak ise büyük bir gider kalemi olduğundan tercihler arasında yer almamaktadır. Başta zorunlu vergiler olmak üzere kasko, sigorta, tamir, bakım ve lastik değişimi maliyet olarak ciddi bir meblağ teşkil eder. Üstelik satın alınan araç hemen ikinci el araca düştüğünden elden çıkarma durumunda maddi kayıplara yol açar. İstanbul yıllık araç kiralama olarak yıllık kiralık araç hizmeti sunan Reis Bireysel Kiralama, aynı zamanda Opel yetkili Bayi ve Yetkili Servisi olarak hizmet sunan sektörün lider araç kiralama firmasıdır.

 

 İstanbul Uzun Dönem Araç Kiralama

 

            Alanında uzman kadrosu, ekonomik hızlı ve güvenilir hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan Reis Bireysel Kiralama, İstanbul uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarına anında cevap vermektedir. Uzun dönem araç kiralamak için 444 63 55 veya (0) 554 930 39 53 no'lu telefonlardan Reis Bireysel Kiralama firmasına ulaşabilir, hayallerinizdeki sıfır aracı en ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şenol Güneş'ten Gökhan Akkan ve Serkan Kırıntılı Açıklaması
Şenol Güneş'ten Gökhan Akkan ve Serkan Kırıntılı Açıklaması
RİZE’DE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERLERİ’NİN 104 YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ
RİZE’DE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERLERİ’NİN 104 YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ