Sanayi Yönetimi Üyelerine Temizlik Malzemesi Dağıttı

Tüm dünyada sorun teşkil eden yeni tip korona virüsü ile mücadele kapsamında Rize Sanayi sitesinde içerisinde maske, dezenfekte ve temizlik malzemelerinin bulunduğu paketler sanayi esnafına dağıtıldı.

Sanayi Yönetimi Üyelerine Temizlik Malzemesi Dağıttı
Sanayi Yönetimi Üyelerine Temizlik Malzemesi Dağıttı admin

Rize sanayi sitesi yönetimi , Maske , dezenfekte ve temizlik malzemelerinin bulunduğu  paketi sanayi sitesindeki esnafa tek tek gezerek dağıttı.

Korona ile mücadelede sanayi sitesi içerisinde sürekli dezenfekte çalışmalarının yapıldığını belirten sanayi sitesi başkanı Ahmet Ayhan Yıldız:” öncelikle sanayi sitemizin yolları, oturma banklarına kadar tek tek hepsini dezenfekte ilacı ile temizledik. Esnaf sanatkarlar odası ile sanmyi sitesinin yönetimi bir araya gelerek ne gibi tedbirler alabileceğimizi görüştük. Çalışma saatlerimi kısaltmamızın uygun olacağını düşündük. Bu aldığımız kararımızı esnaf kardeşlerimize duyurduk. Esnaf kardeşimizde bu uyarımızı dikkate aldı.  Bugünde sanayi sitesindeki esnaf kardeşlerimize içerisinde dezenfektan ürünlerinin bulunduğu paketin dağıtımını yaptık” ifadelerini kullandı.

Sanayi sitesi esnafı da memnuniyetlerini dile getirdi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı