Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na salvolar

Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenen MHP Lideri, "Densiz, cahil, maskara" gibi ifadeler kullandı. Bahçeli, konuşmasının devamında CHP Lideri'nin kayışı kopartıp şanzumanı dağıttığını söyledi.

Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na salvolar
Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na salvolar admin

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da partisinin düzenlediği kampın kapanış oturumunda kameralar karşısına geçti.

Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan MHP Lideri, Türkiye'nin Libya'ya konusunda attığı adımlara karşı çıkanlara sert bir dille cevap verdi.

"CAHİL, DENSİZ, SİYASİ MASKARA"
Devlet Bahçeli, "Ne işimiz var Suriye'de, ne arıyoruz Libya'da diyenler, görevli ve taşeron değillerse, kesinlikle tarih ve coğrafya cahilleridir. Bunlar, değil devlet yönetmeyi, kendilerini bile yönetmekten mahrum kalmış densizlerdir. Muhalefet yapmayı, Türkiye'yi muhaliflikle, yabancılara muhbirlikle karıştıran ve kaynaştıran siyasi maskaraların tekne gibi rotalarını kaybettiği ortadadır.

Türkiye'nin olmadığı bir Orta Doğu'yu ya da Akdeniz tablosunda kuşun, kurdun, karıncanın bile hayat hakkı olmayacaktır. Aynı şey, Balkanlar ve Kafkaslar için de geçerlidir." şeklinde konuştu.


"KILIÇDAROĞLU KAYIŞI KOPARTMIŞ, ŞANZUMANI DAĞITMIŞTIR"
Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine devam eden MHP Lideri, "Kılıçdaroğlu kayışı kopartmış, şanzumanı dağıtmıştır. Kılıçdaroğlu, salladıkça sallamıştır. CHP Genel Başkanı kurusıkı atmakta, baltayı taşa vurmaktadır.

FİZAN'IN YERİNİ GÖSTERİN DESTEK FİLİPİNLER'İ GÖSTERİR
Fizan'ın haritada yerini gösterin dese gösteremez. Gösterse gösterse Filipinler'in yerini gösterir.

Fizan ile Türk askerinin gideceği yer arasında en küçük bağlantı bulamazsınız.

KILIÇDAROĞLU YALAN ANITIDIR
Bir bakıyorsunuz Kılıçdaroğlu niye herkesin olduğu yerde biz yokuz diyor. Bir bakıyorsunuz ne işimiz var deyip kendisiyle çelişiyor. Kılıçdaroğlu yalan anıtıdır.

FETO'nun CHP'de kurduğu düzeni görmeyip üç maymunu oynarlar.

Kılıçdaroğlu'nun sözleri yalandır. " dedi.

CHP-HDP-İP
Bilindiği üzere CHP, HDP, ve İyi Parti Türk askerinin Libya'ya gitmemesi için Meclis'e gelen tezkereye hayır oyu vermişti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türk askerinin Libya'ya gitmesinin bölgeye fayda sağlamayacağını savunmuştu.

KASIM SÜLEYMANİ SUİKASTI
Devlet Bahçeli, Kasım Süleymani'nin öldürülmesine ilişkin ise, şunları söyledi: "İran'ın bu ülkedeki en kilit isminin öldürülmesi bütün olumsuzlukların hesaplandığını da göstermektedir. Herhangi bir ülke suçlu gördüğü bir devlet görevlisine saldırırsa adalet ve hukuk rafa kalkar orman kanunları geçerli olur. Trump'un suçlu bulup öldürdük demesi tam bir kırılmadır. Madem suçluydu suçlunun nasıl yargılanacağı hangi hukuki işlemlere muhatap kılınacağı herkesin bildiği bir husustur. Bana göre suçlu ölmesi demek barbarlıktır, eşkiyalıktır. Suçu belirleyip suçluyu cezalandırmak hiçbir ülkenin haddi değildir. ABD Başkanı'nın Kasım Süleymani'yi savaşları önlemek için öldürdük ifadesi uluslararası hukuka aykırıdır."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı