Dünyaca Ünlü İçerik Pazarlaması Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor

İçerik pazarlaması dijital pazarlama stratejilerinin hayata geçirilmesinde kilit nokta olabiliyor.

Dünyaca Ünlü İçerik Pazarlaması Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor
Dünyaca Ünlü İçerik Pazarlaması Uzmanları Türkiye’de Buluşuyor Hakkı DUMAN

İçerik pazarlaması dijital pazarlama stratejilerinin hayata geçirilmesinde kilit nokta olabiliyor. SEO ve dijital pazarlama alanına ilgi duyanların başarı elde edebilmesi için mutlaka içerik hazırlanması ve içeriklerin kullanımı konularında kendilerini geliştirmeleri gerekiyor. İnternette kullanıcıların deneyimleri ve çeşitli istatistiki bilgilerle birlikte içerik pazarlaması konusu çok önemli bir etkinlikte masaya yatırılacak. Bu alanda hem bilgi edinmek hem de gelişmelerden haberdar olmak isteyenler Digitalzone18 etkinliğini kaçırmamalı!

Zeo Agency tarafından 2013 yılından bu yana her yıl düzenlenen bu konferans, uluslararası bir etkinlik olma özelliği taşıyor. Bu sene çok daha geniş bir katılım olacağı tahmin ediliyor. 18- 19 Ekim 2018 tarihinde Radisson Blu Hotel’de yapılacak olan konferans benzersiz konuşmacı listesi ile dikkat çekti. İçerik pazarlamasının her yönüyle mercek altına alınacağı ilk gün sahnede pek çok ödülle adını duyuran Shift6’dan Lexi Mills de olacak. SEO ve halkla ilişkileri taktiksel düzeyde birleştirmede uzman olan Mills bu çalışmalarda içeriğin önemine de değinecek.

Phil Nottingham Ltd’den Phil Nottingham video pazarlamada uzman bir isim. Video içeriklerin kullanımına ve etkisine değinerek ufkunuzu açacak bilgiler verecek. Konferansın mimarı olan Zeo Agency’nin kurucusu Yiğit Konur da kürsüye çıkacak isimlerden biri. Kullanıcı deneyimleri ve içeriğin önemine dair dikkat çeken bir konuşma yapacak. Facebook’tan Rıza Selçuk Saydam ise içeriğin bir “iletişim” olduğuna vurgu yapan konuşmacıyla katılımcıları bilgilendirecek. Merakla beklenen bir diğer isim de Aira’dan Matthew Kay içerik odaklı dijital PR kampanyalarında uzman. Deneyimleri ve hangi konulara dikkat çekeceği şimdiden heyecan uyandırıyor. Bu arada Silverthorn Agency bir içerik ajansı ve kurucusu olan Laura Crimmons da Digitalzone için Radisson Blu Hotel Şişli’de olacak.

19 Ekim’de ise Larry Kim, Cindy Krum, Barry Adams, Gary Illyes, Kevin Richard, Fatih Özkösemen, Bartosz Góralewicz ve Anders Hjorth gibi benzersiz konuşmacıları dinleme imkanı doğacak. İçerik pazarlaması alanında kariyer hedefleyenler için kılavuz niteliği taşıyan bu önemli konferans içerik stratejilerinin nasıl planladığı ve uygulandığı konusunda bilgi edinmenize de olanak tanıyor.

Eğer içerik pazarlaması alanında kendinizi geliştirmek isterseniz Digitalzone18 sizin için bir fırsata dönüşüyor. Çünkü Türkiye’de bu denli başarılı isimlerin konuşacak bir uluslararası etkinliğe katılma şansı yılda sadece 1 kez doğuyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı