Advert
Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çelik’ten Türkiye Şampiyonu Kanoculara Tebrik
Advert

Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çelik’ten Türkiye Şampiyonu Kanoculara Tebrik

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Rizeli kanocuların Eskişehir’de kazandıkları 2 Türkiye Şampiyonluğunun memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Rize Haberleri - 2017-09-12 17:30:54

Rize Kano Takımı, 8-10 Eylül tarihlerinde Eskişehir’de gerçekleştirilen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na damga vururken, Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, sporcularla, antrenörler ve yöneticileri elde edilen başarıdan dolayı tebrik ederek, bu başarıların devam etmesi temennisinde bulundu.

Türkiye Kano Federasyonu ve Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İş birliği ile gerçekleştirilen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonasına Eskişehir, Muğla, Sakarya, Adana, Antalya, İstanbul, Kocaeli, Rize, Şanlıurfa, Bursa, Van ve Samsun’dan 25 kulüp ve 250 sporcu katıldı. 3 gün süren müsabakalar sonunda Rizeli sporcular 16 altın 29 gümüş ve 3 bronz madalya alarak Büyük Erkekler ve Büyük kadınlarda Türkiye Şampiyonu oldular.

Türkiye Şampiyonasında elde edilen başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, “Eskişehir ilinde gerçekleşen Türkiye Şampiyonasından büyük bir başarı ile dönene Rize’mizin kano sporcularını Antrenörlerimiz Adnan İlhan ve Öztürk Kuru’yu değerli kulüp idarecilerimizi tebrik ediyorum” diye konuştu.

Rizeli Kanocular ise hedeflerinin olimpiyatlarda şehrimizi ve ülkemizi temsil etmek olduğunu ve bu doğrultuda var güçleri ile çalışmalarına devam ettiklerini belirttiler.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz , Sitemiz Anadolu Ajansı AA Abonesidir.