Advert
Eskişehir’de Rize Fırtınası Esti. 2 Kategoride Türkiye Şampiyonluğu Rize'nin
Advert

Eskişehir’de Rize Fırtınası Esti. 2 Kategoride Türkiye Şampiyonluğu Rize'nin

Eskişehir’de kazanılan Türkiye Şampiyonluklarını Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a hediye ettiklerini kaydeden Kopuz, “Bu başarıda emeği geçen Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Çelik’le antrenör ve sporcularımızla katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Rize Haberleri - 2017-09-12 16:48:58

8-9-10 Eylül tarihlerinde Eskişehir Sarısungur Göleti’nde düzenlenen ve 13 ilden, 25 farklı  kulübün toplam 213 sporcusu ile madalya mücadelesi verdiği yarışlarda Büyük Erkeklerde Gündoğdu Su Sporları Kulübü, Büyük Bayanlarda ise Rize Gençlik Spor Kulubü Türkiye Şampiyonu oldu.

Gündoğdu Su Sporları Kulübü Başkanı Bilgin Kopuz, Eskişehir’de hem Gündoğdu Su Sporları Kulübü hem de Rize Gençlik Spor Kulubü’nün elde ettikleri başarıdan dolayı mutlu ve gururlu olduklarını ifade ederek, 2017 yılı içerisinde katıldıkları şampiyonalarda 16 Altın, 29 Gümüş ve 3 bronz madalya kazandıklarını söyledi.Eskişehir’de kazanılan Türkiye Şampiyonluklarını Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’a hediye ettiklerini kaydeden Kopuz, “Bu başarıda emeği geçen Sayın Valimiz Erdoğan Bektaş, Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Çelik’le antrenör ve sporcularımızla katkı ve destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER
Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz , Sitemiz Anadolu Ajansı AA Abonesidir.