Advert
Advert
Advert

MYB Tekstil İş Kıyafetlerinde Moda İkonu

MYB Tekstil İş Kıyafetlerinde Moda İkonu
MYB Tekstil İş Kıyafetlerinde Moda İkonu Hakkı DUMAN

MYB Tekstil firmaların iş kıyafetleri ihtiyacını son derece kaliteli ürünler ile karşılıyor. Firmalar personelinin özel logolarının yer aldığı iş kıyafetleri ile çalışmalarını istiyor. Bu nedenle MYB Tekstilden iş kıyafetleri konusunda destek alıyor. Bu tekstil firması ürünlerindeki çeşitlilik ve aynı zamanda model seçenekleriyle sektörde çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Üretilen ürünlerin model ve desenleri farklı firmalara da referans oluyor.

Promosyon tişört ve promosyon yelek gibi seçenekler ile sosyal hayatta da kullanılıyor. Bu şekilde üzerinde logosu olan firmaların da reklamı yapılıyor. Bu nedenle firmalar maliyet olarak daha avantajlı olduğu için bu tür promosyon ürünlerine reklam politikalarında yer veriyor. Birçok ünlü markanın iş kıyafetlerinin üretimini yapmakta olan firma firmalara özel olarak tasarım yapıyor. Zamanında ürünleri teslim ediyor olması firmaların bu tekstil firmasıyla çalışma isteklerini destekliyor. Firma ürünlerin zamanında teslim edilmesi konusunda çok hassasiyetli davranıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı olan firma tüm işlerinde dikkatli ve titiz bir şekilde çalışıyor.

Promosyon YelekModelleri

 

Firmalar bilinirliğini anlatma için çeşitli promosyon ürünlerini piyasaya sürmektedir. Promosyon yelek de bu ürünlerden biridir. Promosyon ürünlerinin kalitesi firmayı temsil etmesi nedeniyle önem arz etmektedir. MYB Tekstil promosyon yelek, promosyon tişört gibi çeşitleriyle firmaların bu faaliyetini desteklemektedir. Promosyon yelekler kışlık ve yazlık olarak farklı renk ve modellerde üretilmektedir. Uzun süre kullanılacak kalitede kumaşlardan üretilen ürünlerdir.

Promosyon ürünlerde renk uyumu önemli bir detaydır. Bu nedenle yelek renginin üzerinde kullanılacak olan logo ile ahenk içerisinde olması gerekir. Bu noktada MYB Tekstil firmalara dizayn konusunda yardımcı olmaktadır.Firma iş kıyafetleri kapsamında pantolon, tişört, ayakkabı ve polar yelek gibi ürünlere de yer vermektedir. Promosyon yelek fiyatlarını etkileyen pek çok değişken vardır. Bu nedenle tek bir fiyattan ya da fiyat aralığından bahsetmek gerçekçi  olmayacaktır. Promosyon yelek modeli, kumaşı ve üzerine basılacak olan logo fiyat belirleyen önemli unsurlardır. Bunun dışında sipariş adedi de önemlidir. Toplu siparişlerde adet arttıkça daha uygun fiyatlar sunulmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi