Advert
Advert
Advert

RTSO Başkanı Karamehmetoğlu'ndan Teşekkür Mesajı

Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, dün gerçekleşen oda seçiminin ardından bir teşekkür mesajı yayımladı.

RTSO Başkanı Karamehmetoğlu'ndan Teşekkür Mesajı
RTSO Başkanı Karamehmetoğlu'ndan Teşekkür Mesajı admin

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, yayımladığı mesajında, seçimin kazananının Rize olduğunu belirterek, “Rize bizim ortak paydamızdır.” ifadesinde bulunarak, “Seçim sonuçlarına göre üyelerimizin teveccühleri ile bir dönem daha seçilmiş bulunuyoruz. Bu süreçte öncelikle iradelerini sandığa yansıtan tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Karamehmetoğlu, mesajında şunları kaydetti: “Bilindiği üzere 5 Ekim 2022 Çarşamba Günü Rize Ticaret ve Sanayi Odamızın Meslek Komitesi ve Meclis Üyeliği seçimleri gerçekleşmiş bulunuyor. Seçim sonuçlarına göre üyelerimizin teveccühleri ile bir dönem daha seçilmiş bulunuyoruz.

Bu süreçte öncelikle iradelerini sandığa yansıtan tüm üyelerimize şükranlarımı sunuyorum. Geride bıraktığımız dönemde ilimiz ve bölgemiz için birlikte mesai harcadığımız, bu dönem devam edemeyeceğimiz ancak bizlere desteklerini sürdüreceklerini bildiğimiz yol arkadaşlarımıza özellikle teşekkür ediyorum.

Değerli üyelerimiz, yeni bir döneme başladığımız bugünden itibaren hedeflerimizden şaşmayacağımızı, Rize'nin ve bölgenin ekonomik ve sosyal alanda gelişimi için hizmetlere devam edeceğimizi ifade etmek isterim. Tazelenen ekibimizle birlikte her adımımızı Rize için atacağız. Bugüne kadar mücadele ettiğimiz her projenin sonuna kadar takipçisi olacağız. Yeni projelerle siyasetin ve bürokrasinin kapılarını aşındırmaya devam edeceğiz.

Odamız Meclisine girmeye hak kazanan tüm meclis üyelerini can-ı gönülden tebrik ediyorum. Odamızda, 46 meclis üyesi ile tek vücut olacak, hep birlikte Rize'miz için çalışacağız.

Bu seçimin tek kazananı Rize'dir. Rize bizim ortak paydamızdır. Rize'nin daha yaşanabilir bir şehir olması için üyelerimize daha fazla imkân sağlanması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Siz değerli üyelerimiz ve halkımız ile hep birlikte Rize'yi büyüteceğiz.

Odamız seçim sonuçlarının ilimize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyor saygılar sunuyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!