Advert
Advert
Advert

Ümraniye Epilasyon

Ümraniye Epilasyon
Ümraniye Epilasyon Hakkı DUMAN

Epilasyon türleri Epilasyon, kılların sadece cildin yüzeyinde bulunan kısmının çıkarılması yöntemidir. Hiçbir epilasyon türü saç kökünü etkilemez. Bu nedenle saçlar çok çabuk uzar. Bu, yöntemin ana dezavantajıdır, avantajları arasında prosedürün düşük maliyeti ve az sayıda kontrendikasyon vardır. Ümraniye epilasyon salonumuz ile hizmetinizeyiz.

Tıraş olmak

Tüyleri almanın en hesaplı yolu ama en etkisizi. Saç ikinci gün kırılır ve işlem tekrar tekrar yapılmalıdır. Ek olarak, tahriş meydana gelme olasılığı daha yüksektir. Kontrendikasyonlar - tıraş bölgesindeki cilde herhangi bir hasar. Balmumu Oldukça acı verici bir yöntem olsa da, cilt 2 ila 4 hafta boyunca pürüzsüz kalır. Kıl dönmesi ve yanık olma olasılığı yüksektir. şekerleme Şeker epilasyonu ve ağda seansları yaklaşık bir ay sonra tekrarlanır. Bu prosedürlere kontrendikasyonlar aynıdır - cilde mekanik hasar, alerjik reaksiyonlara ve varisli damarlara eğilim. kimyasal epilasyon Buna cilde uygulanan ve saçı yok eden kremler, jeller, losyonlar dahildir. 1-2 hafta içinde böyle bir işleme başvurmanız gerekir. Alerjik reaksiyon ve yanma olasılığı yüksektir. çekme Cımbız, iplik veya elektrikli epilatör kullanarak mekanik epilasyon oldukça etkilidir, ancak çok acı vericidir. Ümraniye epilasyon salonumuza bekliyoruz.

Epilasyon en hafif tüylerde bile etkili sonuçlar verir. Buz lazer ağrısız ve ağrısızdır. Yılın herhangi bir zamanında yapılabilen buz lazer sayesinde saçlarınızdan hızlı bir şekilde kesintisiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik soğutma mekanizması sayesinde buz lazeri sırasında acı hissetmezsiniz. Buz lazerin en büyük avantajlarından biri, herhangi bir saç rengine uymasıdır. Bu sayede açık tenli kişiler lazer epilasyon ile tüylerinden kurtulabilirler.

Epilasyon nedir?

IceLaser, Alma Lasers tarafından geliştirilen FDA onaylı bir uygulamadır. Buz lazeri, 810 nm dalga boyunda diyot lazer teknolojisini kullanır. Gelişmiş güçlü soğutma mekanizması ve tutarlı ateşlemesi sayesinde diyot lazer cihazları arasında en acısız sisteme sahiptir.

2×1 cm kafa ile daha geniş bir alana uygulanabilen buz lazer (Soprano Ice), özel bir buz başlığı ile uygulama sırasında uygulama bölgesinde buz tutarak ağrı ve ağrıyı ortadan kaldırırken, cilt altı kıl kökleri yakılır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi