Advert
Advert
Advert

Arnavutça Çeviri

Arnavutça Çeviri
Arnavutça Çeviri Hakkı DUMAN

Hem yazılı hem de sözlü olarak gerçekleştirilen Arnavutça çeviri diller arası kesintisiz iletişimi mümkün hale getirir. Dilin yapısal özelliklerine bakıldığında Arnavutluk Cumhuriyetinde konuşulduğu ve dünya genelinde yaklaşık sekiz milyon kişi tarafından kullanıldığı görülür. Hint Avrupa dil ailesine mensup olan Arnavutça neredeyse hiçbir dil ile yakın akraba değildir. Farklı özelliklere sahip olan dil kendine özgü özellikler içerir. Latince kökenli sözcüklerin ağırlıkta olduğu dilde ulusal eğitim politikası sebebiyle bazı Arapça ve Osmanlıca kelimeler bulunur. Arnavutça fonetik yapısında İtalyanca, Almanca, Fransızca, Rusça ve Yunancaya ait detaylar mevcuttur. Tarihi geçmişine bakıldığında Arnavutçanın en fazla etkilendiği dil Latincedir. Bunun sebebi ise Orta Çağ boyunca Venedik yönetiminde bulunmasıdır. Bundan dolayı farklı dillere Arnavutçadan çeviri yapılırken Latince ve diğer dillere ait temel özellikleri bilmek hem çeviri kalitesini artıracak hem de tercümenin daha rahat yapılmasını sağlayacaktır.

Arnavutça Türkçe Çeviri

Metinlerin diğer dile doğru ve anlaşılır şekilde aktarılmasını sağlayan Arnavutça Türkçe çeviri hizmetleri için belge tipi sınırlaması yoktur. Her türlü belgenin karşı dile aktarımını sağlayan çevirilerde işinde eğitimli ve tecrübeli kişiler görev alır. Tercüme büroları aracılığıyla yapılan çevirilerde garantili hizmet verilir. Her bir çeviri müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde planlanır ve bu sayede memnuniyet daima yüksektir.

Arnavutçadan Türkçeye ya da diğer dillere çeviri yapılırken her alanda destek verilir. En çok talep edilen alanlar arasında hukuki, medikal, akademik, teknik, tıbbi, ticari alanlar yer alır. Bu gibi konulara ait tüm sözlü ve yazılı tercümeler her adrese iletilir. Çeviri talebi büroya gönderildikten sonra müşteriye özel tercüme planlaması yapılır, buna fiyatlar da dahildir. Yapılan planlamaya müşteri onay verdiği takdirde hiç vakit kaybedilmeden çeviriye başlanır ve belge zamanında teslim edilir.

Çeviri taleplerinizde kurumsal hizmet için tek adresiniz Çeviri Çözümleri… Uzman çevirmen kadromuz ve nitelikle proje yöneticilerimiz ile ihtiyacınız olan bütün dillerde çeviri hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilir veya 0553 910 31 32 numaralı MOBİL / WHATSAPP / TELEGRAM hattımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Güçlü Lider Güçlü Meclis İçin Doğrusu Ak Parti
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!