Advert
Advert
Advert

Rize’de Güney Çevre Yolu Menderes Bulvarına Bağlanıyor

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, kent merkezindeki Güney Çevre Yolu Müftü Kavşağı için çalışmaların 20 gün içinde başlatılacağını ve Güney Çevre Yolunu bağlantı noktası ile Menderes Bulvarı ile buluşturacaklarını kaydetti.

Rize’de Güney Çevre Yolu Menderes Bulvarına Bağlanıyor
Rize’de Güney Çevre Yolu Menderes Bulvarına Bağlanıyor admin

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, beraberinde Karayolları 10. Bölge Müdürü Mehmet Aşık, Karayolları Rize 103. Şube Müdürü Ercan Çiçek ile birlikte Güney Çevre Yolu, Menderes Bulvarı ve Müftü Mahallesi kavşağıyla ilgili alanda incelemelerde bulundu.

İl Başkanı Alim, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, AK Parti iktidarıyla birlikte ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ düsturuyla Rize’de başlayan ulaştırma ve altyapı çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğine vurgu yaparak yapılan yatırımlarla Rize’yi imar etmeye devam ettiklerini kaydetti. Bu kapsamda yapılan yatırımların devamı olarak Güney Çevre Yolu Menderes Bulvarı ve Müftü kavşağıyla alakalı kamulaştırma için gerekli ödeneklerin geldiğini ifade eden İl Başkanı Alim, “Geçtiğimiz aylarda hamdolsun Güney Çevre Yolu Menderes Bulvarı ve Müftü kavşağıyla alakalı kamulaştırma için gerekli ödenek geldi. Cumhurbaşkanımızın vizyonu ve milletine olan aşkı sayesinde hayata geçirdiğimiz ulaştırma ve altyapı yatırımlarımızla şehrimizi imar etmeye devam ediyoruz. Karayolları bölge müdürümüzle birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, istişare ettik. AK Parti kurulduğu günden bu güne kadar olan yolculuğunda ‘Halka hizmet Hakka hizmettir’ düsturuyla devam etmiştir. İktidarımız boyunca sayısız hizmetleri ülkemize kazandırdık. İlimiz ölçeğinde de devasa hizmetleri şehrimize kazandırdık. Bu minvalde Güney Çevre Yolu Müftü kavşağı için gerekli çalışmalar 20 gün içerisinde başlayacak inşallah. Güney Çevre Yolunu Menderes bulvarına bağlantı noktasına imar edeceğiz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi