Soğuk Lipoz

Soğuk Lipoz
Soğuk Lipoz Hakkı DUMAN

Soğuk lipoz, liposuction olarak da adlandırdığımız, cerrahi teknik uygulamadan yağlarınızdan kurtulabilmenizi sağladığımız, yaz azalımını sağlayan yöntemdir. Soğuk lipoz diğer bir ifade ile Pro Shock yöntemimiz ile bölgesel yağlarınızdan kurutulup, estetik görünüm açısından daha orantılı bir vücuda sahip olabilmenizi sağlıyoruz. Alt başlıklarda soğuk lipoz hakkında sizlere sunacağımız bilgilerden bu yöntemimize dair çok daha geniş bir görüşe sahip olabilirsiniz.

Soğuk Lipoz Sıkılaşma Sağlar mı?

Soğuk lipozun sıkılaşma sağlaması mümkündür. Soğuk lipoz uygulamamız, yağ hücrelerini parçalayarak alandan uzaklaştırabilmemizi sağladığı için yağ dokularınızla bağlantılı sağlık problemlerinin ve selülitlerin azalmasını sağlar. Diğer yandan bu yöntemimiz ile ilgili yağlanma bölgesinde onarıcı hücreleri uyarıp, olumlu yönde etkileri gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Bu sayede ise özellikle karın ve basen bölgenizde ve kollarınızda selülitli görünüm azalırken, cilt yüzeyi de daha sıkı bir görünüme kavuşur.

İleri seviyede obezite problemi yaşıyorsanız sizin için uygun olan tekniğin ise soğuk lipoz yerine, lipomatik olduğunu ifade edebiliriz. Bu gibi bir problemde bölgesel yağlarınızdan kurutulmak istiyorsanız, vücut şekillendirme hedefli gerçekleştirdiğimiz estetik ve plastik cerrahi adımları içeren tekniklerimizi sizler için sunuyoruz.

Soğuk Lipozla Sıkılaşma Sağlanan Alanlar Hangileri?

Soğuk lipozla sıkılaşan bölgeler:

  • Basen, popoi
  • Kalça, karın,
  • Bel, kol içleri ve kollar,
  • Bacak içleri, sırt,

Bu tip alanlarda uyguladığımız soğuk lipoz tekniği ile sıkılaşma ve selülitli görünümden kurtulma avantajlarını sizlere kazandırıyoruz. Aynı bölgelerde gözle görülür sıkılaşma sağlıyoruz.

Soğuk Lipoz Nasıl Yapılır?

Soğuk lipoz uygularken, genel veya lokal anesteziye gerek duymadan, özel soğuk lipoz cihazı ile doğrulan ilgili bölümlere müdahale gerçekleştiriyoruz. Siz konforlu hasta yatağına uzandıktan sonra, bölgesel incelme etkisinin sağlanacağı vücut alanlarına uygun başlıkları cihazımıza takarak uygulamaya başlıyoruz. Gerekli koşullar ise başlığı değiştirerek, sadece ben bölgesine veya sadece bacak içi bölgesine özel bir uygulama yapıyoruz. Uygulamamızda cildinizin dış katmanı üzerinden soğuk etkisini cihazı gezdirme yoluyal vererek, konforlu bir seansı sizlere sunuyoruz.

Soğuk lipoz uygulamamız sırasında işlem yaptığımız vücut bölgelerinize dışarından baktığınızda, soğuk etkisi ile oluşan hafif kızarıklığı görmeniz normaldir. Bu sürede cildinizin alt katmalarında yer alan yağ hücreleri cihazın gönderdiği soğuk ile vücudunuzdan atılmak üzer parçalanırlar. Yani sürecin son derece sağlıklı ilerlediğinin bir göstergesidir.

Soğuk Lipoz Uygulaması Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoz uygulamada seans sayısı 8 ile 10 arasındadır. Vücudunuzda orantılı bir incelmeyi yakalamak için birden farklı bölge için işlem gerçekleştiriyorsak 8 ile 10 seans sonunda en etkili sonuçları elde ediyoruz. Tercih etmeniz halinde daha fazla seans süresinden de yararlanabilirsiniz. Uygun seans adedinde gerçekleştirdiğimiz soğuk lipoz tedavisinde bir seansımızın süresi ise ortalama 45 dakikadır. Eğer vücudunuzda soğuk lipoz uygulayabileceğimiz her alan için kapsamlı bir müdahaleden yanaysanız, maksimum 90 dakikalık olan seanslarımızdan yararlanabilirsiniz.

Soğuk Lipoz Etkileri Ne Zaman Görülür?

Soğuk lipoz etkilerinin görüldüğü zaman, ilk seanstan 15 gün sonrasıdır. On beşinci günde incelme etkisini belirgin şekilde fark edebilirsiniz. Soğuk lipoz tedavimiz ardından, birinci ayda incelme anlamında gözle görülür etkileri, ikinci ayda ise istenilen sıkılaşmayı gözlemleyebilirsiniz. Bu dönemde vücudunuzun daha orantılı bir görünüme yaklaştığını fark edebilirsiniz.

Soğuk Lipoz Fiyatı

Soğuk lipoz fiyatları, işlem sırasında bölgesel bir soğuk lipozdan mı yoksa kapsamlı bir uygulanmadan mı yararlanıldığına bağlı olarak değişir. Kapsamlı seanslarımızda süre ve uygulama alanı artacağından fiyatlarda buna göre şekil alır. Soğuk lipoz tedavimizde sizler için avantajlı fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi