Rize'de Vatandaş İstedi Belediye Yaptı! Rize, Şimdi Daha Işıl Işıl

Rize Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerindeki aydınlatma sisteminin yetersiz kalması nedeniyle karanlıkta kalan bölgelerde aydınlatma direklerini yeniledi. Yeni haliyle kent merkezi ışıl ışıl bir hale gelirken yapılan çalışma vatandaşlarca beğeni kazandı.

Rize'de Vatandaş İstedi Belediye Yaptı! Rize, Şimdi Daha Işıl Işıl
Rize'de Vatandaş İstedi Belediye Yaptı! Rize, Şimdi Daha Işıl Işıl admin

Rize’de vatandaşların sorun ve şikayet ve taleplerine çözüm odaklı yaklaşan Rize Belediyesi, kent merkezinde aydınlatmanın yetersizliği nedeniyle kentin karanlığa bürünmesi ve bu durumun giderilmesi yönündeki talep ve şikayetleri de değerlendirerek çalışma başlattı. Başlatılan çalışma ile Atatürk Caddesindeki aydınlatma direklerini yenileyen Rize Belediyesi, buradan sökülen aydınlatmaları ise onarımlarını tamamladıktan sonra iç sokaklara yerleştirerek bu alanları da aydınlığa kavuşturuyor.

İlk etapta Rize Devlet Hastanesi ile ÇORUH EDAŞ binası arasındaki bölümde devam eden çalışmalar kapsamında 95 adet yeni direği yerine monte eden belediye ekipler, belirlenen program dahilinde çalışmalarını sürdürecek.

Dekoratif ve estetik görünümü sayesinde geceleri şehir merkezine ayrı bir görünüm katan aydınlatma sistemi ise vatandaşlar tarafından da beğeni toplarken, led teknolojisi ile donatılan aydınlatmalar aynı zamanda enerji tasarrufu yaparak milli ekonomiye katkı sağlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi