Rize Gençlik ve Spor’dan Ücretsiz Özel Yetenek Kursu

Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü gençlere yönelik önemli bir çalışma daha imza atıyor.

Rize Gençlik ve Spor’dan Ücretsiz Özel Yetenek Kursu
Rize Gençlik ve Spor’dan Ücretsiz Özel Yetenek Kursu admin

 Spora ve eğitime verdiği desteği Pandemi sürecinde de sürdüren Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Polis Özel Harekât (PÖH), Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO), Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Okullarına hazırlanan gençlere İl Müdürlüğü antrenörleri nezaretinde ücretsiz kurs olanağı sağlıyor.


Kurs programı kapsamında gençlere kuvvet, dayanıklılık, sürat antrenmanları ve parkur çalışması yaptırılıyor.


Kursları yakından takip eden Rize Gençlik ve Spor İl Müdürü Gürhan Yıldız, " Gençlerimize hayallerini gerçekleştirmek adına Spor İl Müdürlüğü olarak bu desteği antrenörlerimiz ile birlikte sağlamaktayız. Bu kurslarımızı gençlerimize ücretsiz bir şekilde temin ediyoruz. 

 

Antrenörlerimiz gençlere parkurlar hazırlayıp ayrı şekilde beden dili eğitimi veriyorlar. Sporu seven gençlerin bu kursa yoğun şekilde katılmaları da bizleri mutlu ediyor.  Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı  ve BESYO (Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu) sınavları içinde gençlerimize parkur olanakları sağlanıp antrenman yaptırılacaktır. Şimdiden sınava girecek olan bütün gençlere başarılar diliyorum” diye konuştu.

KAYITLAR DEVAM EDİYOR 
Haftada 6 gün (Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma,Cumartesi) (PÖH), (PMYO), (POMEM) şeklinde planlanan kurslar için kayıtlar 02 Nisan 2021 tarihine kadar devam ediyor. Kayıt yaptırmak isteyen adaylar Gençlik ve Spor  İl Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Birimine başvurmaları yeterli olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi