AK Parti Rize İl Başkanı Alim: İade-i Ziyaretlere Başlıyoruz

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, İl Kongresi sonrası hayırlı olsun ziyaretlerine ara vermek durumunda kaldıklarını belirterek, ziyarete gelmek isteyenleri gelmiş kabul ettiklerini ve kendilerinin iade-i ziyarette bulunacaklarını söyledi.

AK Parti Rize İl Başkanı Alim: İade-i Ziyaretlere Başlıyoruz
AK Parti Rize İl Başkanı Alim: İade-i Ziyaretlere Başlıyoruz admin

Önceki dönem Çayeli İlçe Başkanı İbrahim Ümit'in babasının cenaze törenine katılan İl Başkanı İshak Alim, Çayeli’nde esnafla bir araya geldi.

İl kongresi sonrasında hayırlı olsun ziyaretlerine ara verdiklerini belirten İl Başkanı Alim; “İl kongremizden sonra hayırlı olsun ziyaretine gelenlere ve gelmek isteyenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı olsun ziyaretlerini askıya almak durumunda kaldık. Biz herkesi hayırlı olsun ziyaretine gelmiş kabul edip iade-i ziyaretler gerçekleştireceğiz. Bugün Çayeli’nde esnafımızla bir araya geldik. Önümüzdeki günlerde değişik programlarla hemşerilerimizle buluşmayı hedefliyoruz. Bütün arzumuz, hedefimiz hemşerilerimizle sürekli diyalog halinde olmak ve ilimize yeni yatırımların gelmesi noktasında çalışmaktır. Güçlü bir teşkilata sahibiz. İlimizin her noktasına ulaşabilecek bir ekibimiz var.” dedi.

İl Başkanı Alim diğer ilçelerde de benzer programlar düzenleyeceklerini vurgulayarak, salgın şartlarına uygun şekilde hemşerilerimizle bir araya gelmeye devam edeceklerini belirtti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi