Rize Milletvekili Muhammed Avcı Sağlık Durumu Hakkında Açıklamada Bulundu

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Kovid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından sağlık durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

Rize Milletvekili Muhammed Avcı Sağlık Durumu Hakkında Açıklamada Bulundu
Rize Milletvekili Muhammed Avcı Sağlık Durumu Hakkında Açıklamada Bulundu admin

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) belirtilerinin gözükmesi üzerine perşembe günü Ankara’da Kobid-19 testi yaptırdı. Testin pozitif çıkması üzerine Şehir Hastanesinde tedavi altına alınan Milletvekili Avcı, bugün sosyal medya hesabından teşekkür mesajı yayımlayarak sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Tedaviye bağlı olarak şikayetlerinin azaldığını ve sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini belirten Avcı, şunları kaydetti: “Değerli hemşehrilerim, kıymetli dostlar;

Covit-19 testimin pozitif çıkması vesilesiyle iki gündür Bilkent Şehir Hastanesinde tedavi altındayım. Dayanılmayacak düzeyde baş ve kas ağrısı, üşüme, titreme, yüksek ateş gibi şikayetlerim yavaş yavaş azalıyor ve herşey gün geçtikçe daha iyiye gidiyor.

Bu zor süreçte arayan, mesaj atan, sosyal medya ortamlarında üzüntülerini ifade eden tüm vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum.

İkizdere’den Fındıklıya, Çamlıhemşin’den İyidere’ye kadar tüm hemşehrilerimizle kurduğumuz bağ her geçen gün gelişti ve bugün artık duygudaşlığa dönüştü.

Tüm mesajlarınızı okumaya çalıştım.

Her görüşten ve her kesimden gelen bu mesajların muhtevasını, edilen duaları gördükçe duygulanmamak mümkün değil.

İnanın bu sevginizi, bu vefanızı ömrüm boyunca unutmayacağım.

Sizleri gönülden seviyorum.

En kalbi selamlarımı bildiriyorum.

(Not: Pandemi sürecinin başından itibaren inanılmaz fedakarlıklarla bizlerin iyi olması için mücadele eden tüm sağlık çalışanlarımıza bir kere daha yürekten teşekkür ediyorum.)”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi