Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine 25 Akademisyen Alınacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine farklı branşlarda 25 akademisyen alınacağı bildirildi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine 25 Akademisyen Alınacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesine 25 Akademisyen Alınacak admin

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) 6 profesör, 5 doçent ve 14 doktor öğretim üyesi olmak üzere 25 öğretim üyesi alacak.

Alımlar, tıp fakültesine 3 profesör, 2 doçent ve 4 doktor öğretim üyesi, eğitim fakültesine 2 profesör, 1’er doçent ve doktor öğretim üyesi, mühendislik ve mimarlık fakültesine 1’er profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi, iktisadi ve idari bilimler fakültesine 2 doktor öğretim üyesi, fen edebiyat fakültesine1 doçent ve 4 doktor öğretim üyesi, Turgut Kıran Denizcilik Fakültesine 1 doktor öğretim üyesi ve Ardeşen Meslek Yüksekokuluna 1 doktor öğretim üyesi olarak gerçekleştirilecek.

Kadrolara başvurular 21 Aralık’a kadar yapılabilecek.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemizin  aşağıda  belirtilen  birimlerine,  2547  sayılı  Kanun  ve  Öğretim  Üyeliğine  Yükseltilme  ve  Atanma  Yönetmeliği  ile  Recep  Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler

Profesörler İçin
-Başvuru Formu, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, Adli Sicil Kaydı Belgesi, iki adet fotoğraf ve yönergenin ekinde yer alan EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 6 (altı) adet CD

Doçentler İçin
-Başvuru  Formu,  Doçentlik  Belgesinin  Onaylı  örneği,  Mezuniyet  Belgeleri,  Nüfus  Cüzdanı  Fotokopisi,  Yabancı  Dil  Belgesi,  Askerlik  Durum Belgesi, Adli Sicil Kaydı Belgesi, iki adet fotoğraf ve yönergenin ekinde yer alan EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 4 (dört) adet CD

Doktor Öğretim Üyeleri İçin
-Başvuru Formu, Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Askerlik Durum Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, Adli Sicil Kaydı Belgesi, iki adet fotoğraf ve yönergenin ekinde yer alan EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 4 (dört) adet CD

Genel Şartlar
-Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.
-Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.
-Başvurular ilanın Resmî  Gazete’de yayımlandığı  tarihten  itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen, profesör ve doçent  kadroları  için Üniversitemiz Personel  Daire  Başkanlığına,  doktor  öğretim  üyesi  kadroları  için  kadronun  bulunduğu  birime  yapılacaktır.  Posta  ile  yapılan  başvurularda  postadan kaynaklanan gecikmelerden kurumumuz sorumlu olmayacaktır.
Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr ve http://personel.idari.erdogan.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.

rteu-ogretim-uyesi-alimi-1-002.jpgrteu-ogretim-uyesi-alimi-2-002.jpg

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi