Arapça Tercüme

Arapça Tercüme
Arapça Tercüme Hakkı DUMAN

Arapça tercüme hizmetine olan rağbet Arap ülkeleriyle olan ilişkiler, ticari işbirlikleri ve ülkedeki mevcut Arap nüfusu gibi sebeplerden dolayı her geçen gün gelişmektedir.

Arapça Tercüme İhtiyaçlarınızda Profesyonel Çözüm…

Çeviri Çözümleri, Arapça tercüme hizmetine olan yoğun talepleri profesyonel Arapça tercüman kadrosu ile sözlü ve yazılı olarak karşılamaktadır.

Türk ve Arap iş insanları arasındaki kurumsal ilişkiler bağlamında sözleşme, anlaşma, toplantı tutanakları, şirket tüzüğü, genelge, mahkeme evrakları vb. çevrilmektedir. Arapça hukuki tercüme işlemi ülke hukuk sistemleri hakkında bilgi sahibi ve hukuk alanında uzun yılların deneyimine sahip Arapça tercümanlarımızca gerçekleştirilmektedir.Şirketler arası ilişkilerde anahtar olan hukuki dokümanlar büyük hassasiyet ve dikkat içerisinde çevrilmektedir. Bu kapsamda ikinci kez gözden geçirilmektedir.

Gümrük, nakliye ve taşımacılık evrakları da uluslararası ticaret bağlamında önemli evraklardır. Çeviri Çözümleri’nin ticari tercüme alanlında uzman ve deneyimli Arapça tercümanlarıyla ilgili evraklar profesyonellikle çevrilmektedir. Aynı zamanda sigortacılık ve bankacılık evrakları ilgili sigorta şirketinin ve bankanın terminolojisi doğrultusunda tercüme edilmektedir.

Arapça Yeminli Tercüme

Mevcut Arap nüfusunun ülkemizdeki Arapça tercüme hizmetine olan ilgiyi ve talepleri artırdığından söz etmiştik. Bu doğrultuda kimlik, aile cüzdanı, nüfus kayıt örneği, diploma, vekaletname vb. birçok belge Arapça tercüme edilmektedir. İlgili evraklar için Arapça yeminli tercüme veya Arapça noter onaylı tercüme hizmeti sunulmaktadır. Senelerdir söz konusu evrakların tercümesini yapan Arapça tercümanlarımızla kaliteli ve güvenilir hizmet sağlanmaktadır.

Arap nüfusunun artması ile Arap ortaklı şirket kuruluşlarında bir hayli artış yaşanmış ve yaşanmaya devam etmektedir. Ülkemizde şirket kuruluş işlemleri yeni mevzuat gereği ticaret ve sanayi odalarında gerçekleştirilmektedir. Çeviri Çözümleri, gerek Perpa Ticaret Merkezi’nde aynı binada bulunduğu İTO’da gerçekleşen şirket kuruluş işlemlerinde gerek ise İTO’nun diğer birimleri ve sanayi odasında Arapça sözlü tercüme hizmeti sunmaktadır. Hem Arapça’yı hem de Türkçe’yi çok iyi anlayıp konuşabilen Arapça yeminli tercümanlarımızla profesyonel hizmet sunulmaktadır. Noterlerde, tapuda, hastanede, nikah dairesinde vb. resmi kurumlarda Arap vatandaşları tarafından gerçekleştirilen tüm işlemlerde Arapça sözlü tercüme hizmetimiz bulunmaktadır.

Acil Arapça Tercüme ve Yeminli Tercüme Taleplerinizde Çeviri Çözümleri Farkı…

Çeviri Çözümleri, yazılı ve sözlü olmak üzere tüm Arapça tercüme işlemlerinde yılların tecrübesine sahip kadrosuyla hizmet sunmaktadır. Metninizin veya belgenizin içeriği ne olursa olsun, ister hukuki, ister tıbbi, isterseniz teknik, Çeviri Çözümleri geniş kadrosuyla zamanında işlemlerinizi tamamlayarak size dosyanızı teslim etmektedir. Karakter sayısı, belge bazlı değerlendirme ve sayfa sayısı üzerinden belirlediği Arapça tercüme fiyatlarıyla uygun ve indirimli teklifler sunmaktadır. Uygun Arapça tercüme fiyatları ile kalite ve hız bir arada Arapça tercüme hizmeti sunmaktadır.

Arapça tercüme ve çeviri hizmetleri ile ilgili olarak detaylı bilgi ve fiyat teklifi için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz dosyanızı info@ceviricozumleri.com mail adresimize iletebilir, dilerseniz de 0553 910 31 32 veya 0212 221 45 21 numaralı hatlarımızdan kurumsal müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi