BAŞKAN RAHMİ METİN’DEN GÖREV BAŞINDA OLAN ÇALIŞANLARA BAYRAM ZİYARETİ

BAŞKAN RAHMİ METİN’DEN GÖREV BAŞINDA OLAN ÇALIŞANLARA BAYRAM ZİYARETİ

BAŞKAN RAHMİ METİN’DEN GÖREV BAŞINDA OLAN ÇALIŞANLARA BAYRAM ZİYARETİ
BAŞKAN RAHMİ METİN’DEN GÖREV BAŞINDA OLAN ÇALIŞANLARA BAYRAM ZİYARETİ admin

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, sokağa çıkma yasağı ve Ramazan Bayramı sürecinde görevleri başında olan kurum çalışanlarına gerçekleştirmiş olduğu moral ziyaretinde tatlı ikramında bulunarak bayramlarını kutladı.

Beraberinde Başkan Yardımcılarıyla birlikte ziyaret programına ilk olarak Rize Belediyesi Temizlik İşleri, Su ve Kanalizasyon, Fen İşleri, Veteriner İşleri ve İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde çalışan personelleri ziyaret ederek başlayan Belediye Başkanı Rahmi Metin, çalışanların bayramını kutlayarak istek ve taleplerini dinledi.

Çalışanlarla bir süre sohbet eden Başkan Metin ziyarette, Gerek Covid 19 sürecinde gerekse Bayram boyunca Rize Belediyesi olarak şehrimiz için özverili bir şekilde çalışmalara ara vermeden devam ettiklerine vurguladı.

Başkan Metin konuşmasında; “Bu yıl buruk bir Ramazan Bayramı süreci yaşıyoruz ancak temennimiz tüm dünya üzerinde etkisini sürdüren bu virüs’ün biran önce ülkemizi terk etmesi ve normal yaşantımıza dönmemizdir. Özellikle Salgın sürecinde fedakarca zaman gözetmeden halkımızın sağlığı için görevinizi elinizden geldiğince icra etme gayreti içerisinde oldunuz ve olmaya devam ediyorsunuz. Göstermiş olduğunuz bu gayretli çalışma aynı zamanda bizim yüz akımız oldu. Bu şehirde doğmuş büyümüş bir kişi olarak bugün böyle bir görevle şehrimize hizmet etme fırsatı yakaladık. Gayemiz bu süreçte güzel ilimizi daha ileriye taşımak olduğu gibi vatandaşımıza daha iyi bir hizmet nasıl götürebiliriz düşüncesini de ortaya koyarak birlikte mücadelemize devam etmeliyiz. Bu manada görevi başında olan siz değerli çalışanlarımızın bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Rahmi Metin daha sonra ziyaret programı çerçevesinde Salarha Jandarma Karakolu ve Çiftekavak Polis uygulama noktasını ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu ve bayramlarını tebrik ederek ziyaretini sonlandırdı.

Ziyarette Başkan Rahmi Metin’e Belediye Başkan Yardımcıları Muhittin Aydın Bilsel, Ahmet Murat Taviloğlu ve Kemal Genç’te eşlik ettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Artık yalnız değilsiniz, Rize’nin bir rehberi var!
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi