İstanbul Hırsıza Karşı Güvenlik Alarm Sistemleri Önemli

İstanbul Hırsıza Karşı Güvenlik Alarm Sistemleri Önemli
İstanbul Hırsıza Karşı Güvenlik Alarm Sistemleri Önemli Hakkı DUMAN

Alarm sistemleri, son yıllarda kullanım alan ve sıklığı önemli derecede artan bir sektördür. Ev, iş yeri ya da ihtiyacınız olan herhangi bir yerde hırsız ve benzeri kötü niyetli kişilere karşı veya gaz kaçağı ya da yangın gibi istenmeyen durumlara veya panik, sağlık sorunları gibi olumsuz durumlara karşı kullanım amaçlı kurulumları yapılır. İstenmeyen durumun ortaya çıkması durumunda ışık, ses veya telefon ile aramak suretiyle konu hakkında çevre ve bilgi sahibi olması gereken kişiler bu sistemler vasıtasıyla uyarılır. Peki, bu alarm sistemlerinin fiyatları neye göre ve nasıl belirlenir.

Kablolu Alarm Sistemleri

Bu tür alarm sistemlerinde hareket dedektörü ( örneğin kapı açılması ya da insan hareketine duyarlı) , sensörler, harici siren ve alarmı aktif etmeye ya da kapamaya yarayan şifre paneli yani tuş takımı gibi donanımlar alarm paneline kablolar ile bağlanırlar. Alarm fiyatlarına etki eden çok önemli bir husus sistemin kablolu ya da kablosuz olmasıdır. Kablolu alarm sistemleri nispeten daha uygun fiyatlıdır.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Yukarıda belirtilen alarm sistemi parçalarının, yapının kablolu sisteme uygun olmaması, görüntüyü veya iç dekorasyonu etkilemesi ya da kullanıcı isteği gibi birçok nedenden dolayı kablosuz olarak bir araya getirilmesi sonucu kurulan sistemlerdir. Sistem enerji ihtiyacını lityum piller ile karşılar. Bir alarm sisteminin kablosuz ya da kablolu olması da alarm sistemi fiyatlarına etkilidir. Kablosuz sistemler kablolu sistemlere oranla daha pahalıdır.

Ev veya işyerlerinizde Alarm  bulunan telefon hatlarına doğrudan entegre edilebilen bu sistemle dilerseniz, mobil telefon hatlarını FCT arabirimleri kullanarak takabilir, bağımsız bir arama altyapısı kurabilirsiniz. Bunun yanında sizin ve ailenizin mal can güvenliğini de bu donanımlarla koruyabilirsiniz. Panik butonu ve içeride modu ile siz evdeyken de güvenliğiniz üst seviyede olabilir.  Firmamız İSTANBUL Alarm sistemleri satış ve servis hizmetleri ile dilediğiniz zaman hizmetinizdedir. Bize şimdi ulaşın, güvenlik probleminizi sonsuza kadar ortadan kaldırın.

 

  • İstanbul Ev larm Sistemleri
  • İstanbul İşyeri Desi Güvenlik Sistemleri
  • İstanbul Desi Kamera Sistemi
  • İstanbul Desi Alarm Bayileri

DESİ Alarm fiyat ve diğer aksesuar fiyatları ile ilgili kampanyalı montaj hariç fiyatlar aşağıda sergilenmiştir. DESİ Alarm fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi için İLETİŞİM sayfamızdan bize mail atabilir veya telefonla ulaşabilirsiniz. Daha fazla ürün incelemek için ÜRÜLER sayfamızı ziyaret ediniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı