Emniyet ve Jandarmaya İftar yemeği verdi.

Rize ili Ardeşen ilçesinden iş kadını Ayşe Er, Ramazan ayı münasebetiyle Kendi hazırlattığı iftar yemeklerini Emniyet ve Jandarma personeline servis yaptı.

Emniyet ve Jandarmaya İftar yemeği verdi.
Emniyet ve Jandarmaya İftar yemeği verdi. admin

-Rize ili Ardeşen ilçesinden iş kadını Ayşe Er, Ramazan ayı münasebetiyle Kendi hazırlattığı iftar yemeklerini Emniyet ve Jandarma personeline servis yaptı.

Ramazan ayında İftar yardımlarında kendisine maddi destek verenlere teşekkür eden Ayşe Er, “Yardımlaşma ve dayanışma ayı olan bu mübarek Ramazan ayında kurumların dışında, yaklaşık 350 ihtiyaç sahibi kişiye iftar yemeğini bizzat evlerine servis yaparak verdim. Dedi.

Ardeşenli işkadını Ayşe Er, Ramazan ayında yapmış olduğu çalışmalar hakkında şu bilgilere yer verdi:

“Kutsal Vatan topraklarımızın dört bir yanını büyük bir özveri ile korumaya çalışan Emniyet teşkilatımızın ve Jandarma ekibimizin değerli çalışanlarında da, bir nebze katkımız olsun düşüncesiyle iftar yemeği verdim. Bu yardımların dağıtımının 2.ci gününde bize eşlik eden,Aron İnşaat sahibi Murat Gül ve  Ardeşen Kaymakamının değerli eşi Nagihan Alibeyoğlu’na da teşekkür ediyorum. Ramazan ayın süresince bu ve buna benzer çalışmalarımız devam edecektir”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı