YUSUF CİHAN ATASEVER TÜRKİYE 1.Sİ

Rize Valisi Kemal Çeber Masa Tenisi Türkiye 1. si olan Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi 10. Sınıf öğrencisi Yusuf Caner Atacihan’ı makamında kabul etti.

YUSUF CİHAN ATASEVER TÜRKİYE 1.Sİ
YUSUF CİHAN ATASEVER TÜRKİYE 1.Sİ admin

3 Şubat 2020 tarihinde Antalya’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasında Masa Tenisi alanında 49 ilden 430 özel sporcu arasından birinci gelerek altın madalya kazanan Yusuf Cihan Atasever’i Vali Çeber makamında kabul etti. Gerçekleştirilen ziyarette Türkiye 1.si Atasever’e İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Koçak ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İdris Altuntaş da eşlik etti.

Vali Çeber gerçekleştirilen ziyarette öğrencimiz Yusuf Cihan Atasever ile gurur duyduğunu ifade ederek; ‘ Bizlere bu gururu yaşatan Yusuf evladımızı gönülden tebrik ediyorum. Özel evlatlarımızın kazandıkları her başarı bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Özel gençlerimizin spor yapmasına verilen destek de her geçen gün artmakta. Bunun sonucu olarak ilimizde ve ülkemizde de başarılar bu doğrultuda artmaya devam etmektedir. Bu vesile ile öncelikli olarak Türkiye 1. Olarak bizleri gururlandıran Yusuf evladımızı tekrar kutluyor, ve bu başarının elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ‘dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı