Beklenen Kar Rize'ye geliyor

Rize’de kar için beklenen gün Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyardığı soğuk hava dalgası Türkiye'ye giriş yaptı. Hava sıcaklıkları düşmeye başlarken hafta sonu Rize’de kar yağışı bekleniyor. Cumartesi günü başlaması beklenen kar yağışı ,Pazar ve Pazartesi etkisini daha da arttırması bekleniyor.

Beklenen Kar Rize'ye geliyor
Beklenen Kar Rize'ye geliyor admin

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyardığı soğuk hava dalgası Türkiye'ye giriş yaptı. Hava sıcaklıkları düşmeye başlarken hafta sonu Rize’de kar yağışı bekleniyor. Cumartesi günü başlaması beklenen kar yağışı ,Pazar ve Pazartesi etkisini daha da arttırması bekleniyor.


 RİZE’DE 3 GÜN KAR BEKLENİYOR


 Hava sıcaklıkları düşmeye başlarken Cumartesi günü Rize’de kar etkisini göstermeye başlayacak. Pazar ve Pazartesi ise kar yağışının etkisini arttırması Rize Merkez’e de büyük ölçüde kar düşmesi bekleniyor. 

EKİPLER KAR HAZIRLIKLARINA BAŞLADI

Hafta sonu etkisini göstermesi beklenen kar yağışı gelmeden birçok kurum da hazırlıklarını yapmaya başladı. Kar öncesi greyderler ve kepçeler için bakımlar yapılırken kar zincirleri takılıyor. Yağışların başlaması ile birlikte yol açma çalışmaları da başlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı