AKES-DER GENEL BAŞKAN HASAN KANSIZOĞLU Mescid-i Aksa Miraç Mucizesinin kutlu yadigârıdır.

AKES-DER GENEL BAŞKAN HASAN KANSIZOĞLU Mescid-i Aksa Miraç Mucizesinin kutlu yadigârıdır.

AKES-DER GENEL BAŞKAN HASAN KANSIZOĞLU   Mescid-i Aksa Miraç Mucizesinin kutlu yadigârıdır.
AKES-DER GENEL BAŞKAN HASAN KANSIZOĞLU   Mescid-i Aksa Miraç Mucizesinin kutlu yadigârıdır. admin

Mescid-i Aksa Miraç Mucizesinin kutlu yadigârıdır.

İstanbul neyse Kudüs odur, Mescid-i Haram ile Mescid-i Aksa arasındaki bağ asla koparılamayacaktır."

Manevi emanetler Evanjelist hırslara, Siyonist ihtiraslara, Emperyalist tuzaklara inanıyor ve iddia ediyorum ki, kurban verilmeyecektir.
Müslümanların ilk kıblesinin bulunduğu ve üç bin yıldır dinlerin şehri olarak kabul edilen Kudüs zevk-u sefadan, kin-u hasetten kendini kaybetmiş. Milyonlarca şaşkın ve basiretsiz Müslüman toplumu ortasında 1967 yılında Siyonist İsrail tarafından işgal edildi. Siyonist İsrail Filistin Devletini ve Kutsal Kudüs kentini işgal etmekle kalmadı. Her geçen gün büyük emperyalist torunu ABD’nin verdiği sınırsız güç ve destekle çocuk, kadın, yaşlı demeden yüz binlerce Müslüman’ı acımasızca sözde medeni Dünyanın gözü önünde katletti.
 
 
Emperyalistlerin ağa babası ABD. Dedesi İsrailli Siyonistler rahat etsin ve her türlü hayalleri gerçekleşsin diye. Makam ve çıkar için halklarına her türlü ihaneti reva görebilen birçok Müslüman ülkelerin idarecilerinin işbirliğiyle Ortadoğu coğrafyasında tarihin en büyük katliamları uyguladı ve hala bu katliamları devam etmekte.
 
 
Müslümanlar birbirleriyle boğuşurken, Siyonist İsrail ve Emperyalist ABD çok iyi planlanmış, tahlil edilmiş stratejilerini provalarla adım adım uygulamaya koydular. İsrail askerleri Filistinli bebekleri katletti, postallarıyla mescidi aksa ya girip, namaz kılan Müslümanların kafasına bastılar, kutsal kitabımızı ayakları altına aldılar. İslamiyet’i karalamak ve kötülemek için DEAŞ denen bir örgüt yarattılar. Tüm bunlar  yaşanırken ne yazık ki Müslümanlar her zaman olduğu gibi birbirlerini boğazlamakla meşguldü.
 
 
Gelinen nokta itibarıyla silah ve ekonomik gücüne güvenen ABD dedesi Siyonist İsrailin büyük hayali olan vaat edilmiş toprakları kontrol altına almak ve büyük İsrail’i kurmaktır. Beklenmedik ve tartışmalı bir şekilde ABD. Başkanı seçtirilen Donald Trump Hıristiyanlık, Musevilik ve İslam dinleri için kutsal olan Kudüs şehrini İsrail’in başkenti ilan etti. Hal ve hareketleriyle psikopatlara benzeyen Trump bu kararı derin akıl hocaları olan Siyonistlerin talebiyle aldığı ortadadır.
 
Bu kararın aceleye getirilmesinin çok önemli sebepleri var. Birincisi ABD’nin başına bir daha Trump gibi bir manyağın gelme olasılığı zor. Sinsi ve zeki Siyonistler bu fırsatı kaçırmazlar elbette. Çünkü bundan sonraki adım bölgede savaş çıkartmak ve bu savaşın içine Türkiye ve İran’ı çekmek. Çünkü bölgenin iki büyük gücü olan Türkiye ve İran’ın ekonomik ve Askeri gücü kırılmadan büyük İsrail hayali gerçekleşmeyecektir.
 
 
Siyonist İsrail’in aklıyla alınmış Kudüs kararı barut fıçısı olan Ortadoğu’da Allah esirgesin büyük bir patlamaya ve Üçüncü Dünya savaşına gitme olasılığı çok yüksektir.
 
Bunun için Tüm Dünya liderleri, Birleşmiş milletler acilen toplanmalı ve Dünyayı felakete götürebilecek bu çılgın karara karşı tek ses olmalı ve Kudüs’ün İsrail Başkenti olma kararı geri aldırılmalıdır. 
 AKES-DER 
GENEL BAŞKAN 
HASAN KANSIZOĞLU

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı