Merkez Parti, Erzurum Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye Güloğlu Toprak’ı atadı.

Merkez Parti, Erzurum Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye Güloğlu Toprak’ı atadı.

Merkez Parti,  Erzurum Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye Güloğlu Toprak’ı atadı.
Merkez Parti,  Erzurum Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye Güloğlu Toprak’ı atadı. admin

Erzurumda teşkilatlanmalarına hızla devam eden Merkez Parti,  Erzurum Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye Güloğlu Toprak’ı atadı.

Erzurumda teşkilatlanmalarına hızla devam eden Merkez Parti, Kadın Kolları Başkanlığına Sabriye Güloğlu Toprak’ı atadı. Yeni göreve başlayan Sabriye Güloğlu Toprak parti rozetini Merkez Parti İl Başkanı Ahmet Yılmaz’ın elinden aldı.

“Bu çatı altında olmaktan gurur duyuyorum”

Günümüz siyasetinde çok büyük bir boşluk olduğunu, insanların hak ve hukuk anlamında hiçbir güvencesi olmadığını dile getiren Başkan Toprak, “ Böyle bir ortamda kendime en yakın gördüğüm kişi, halkın adamı olan Abdurrahim Karslı oldu. Bu yolda birlikte yürümekten, Merkez Parti çatısı altında olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Hedef: Konuşan, üreten bir nesil

İşsiz, mutsuz bir gençliğin olduğu bir toplum haline geldiğimizi ve bu gidişata dur demenin gerektiğine inandığını ifade eden Sabriye Güloğlu Toprak, “ Harcanan milletimiz, gençliğimiz adına bir şeyler yapabilmek için bu yola çıktık.Yalnızların, mutsuz gençliğin, halkın sesi olmak istiyoruz. Konuşan, üreten bir nesil yetiştirmemiz gerekiyor. Ben bu konuda hem gençlerimize hem de kadınlarımıza çok önem veriyor, değer gösteriyorum. İnanıyorum ki el ele verip bu sessizliği ve yalnızlığı kıracağız ve güzel işlere imza atacağız. Eğitimlerini almış, yıllarca emek vermiş gençlerimiz işsiz, kimse birbirine derdini anlatamıyor. Biz bu sıkıntıları Merkez Partisi çatısı altında, kadın kollarımızla birlikte başaracağız. Bu şehire, ülkeye huzuru mutluluğu getireceğiz.” diye konuştu.

Ayrıca ülkemizin Cumhurbaşkanı ve benimde hemşehrim büyüğüm olan sayın Recep Tayip ERDOĞAN ın siyasetteki yalnızlığını gidermek için siyasete girme gereksimi duydum bir siyasi parti liderinin yalnızım demesi etrafının nasıl kimler tarafından kuşatıldığını makam ve mevkilerin işgal altında olduğunu o kişiler tarafından yanlışa sürüklendiğini görmemek için kör olmak gerekir  bu yüzden yapılacak doğru işlere destek vermek için varız yanlışa dur deyip cumhurbaşkanımızın kandırıldık yine demesine müsade etmeyeceğiz 

Rize’de uzun yıllar  ticaretle uğraşan Toprak, çay sektöründe ilk atılımları gerçekleştiren girişimci kadınlardan biri. Ayrıca şarkıcı Davut Güloğlunun da ablası.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı