En İyi Öğrenci Banka Hesabı ve Kartı

En İyi Öğrenci Banka Hesabı ve Kartı
En İyi Öğrenci Banka Hesabı ve Kartı Hakkı DUMAN

Öğrenciler için eğitim dönemleri boyunca pek çok faydası olan öğrenci banka hesabı ve kart seçenekleri her geçen gün yeniliklerle karşımıza çıkıyor. Taksitlendirme, düşük faiz oranlı nakit avans çekimi ya da EFT, havale işlemlerinin ücretsiz olması gibi pek çok özelliği barındıran bu kartlar ile öğrencilik dönemlerinde kartınızla rahat edebiliyorsunuz.

  1. Garanti Bankası- Bonus Card

Öğrenci olan 18-25 yaş aralığındaki gençler için sunulan bu kart hem banka hesabı olarak hem de kredi kartı özelliği ile birlikte kullanılabiliyor. En avantajlı öğrenci banka kartı olarak bilinen Garanti Bankası Bonus Card’da puan kazanma, taksitlendirme gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca aidat olmayan bu kart ile nakit avans çekimi de yapabiliyorsunuz. Ayrıca 1 aylığına ekstre atlatma özelliği de bu kartta sunuluyor.

  1. Ziraat Bankası - Bankkart Genç

Gençler için en avantajlı banka kartlarından biri olan Bankkart Genç, öğrenim kredisi ya da geri ödemesiz kredi alanlar için verilebiliyor. Ayrıca yüksek lisans ve doktora öğrencileri için de kullanıma sunulan bu kartın hem kredi kartı hem de banka kartı olma özelliği bulunuyor. Taksitlendirme, nakit avans çekimi ve puan toplama özelliği olan bu kartta aidat ödemesi yapılmıyor.

  1. İş Bankası- İş’te Üniversiteli

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan İş’te Üniversiteli kartı adından da anlaşıldığı gibi üniversite öğrencilerine sunuluyor. Aidat ödemesi olmayan bu kart hem banka hesabı hem de kredi kartı olarak kullanılabiliyor. Taksitlendirme, nakit avans ve puan kazanma imkanının olduğu bu kartta Maximum üye iş yerlerinde alışveriş yapıldığında alınan ürün ve hizmet için taksitlendirme avantajından faydalanmak mümkün oluyor.

  1. YapıKredi- Playcard

Öğrenci hesabı ve kartı almak isteyenler için seçenekler sunan Yapı Kredi Bankası, Playcard ile birlikte World puan kazanma imkanı sunuyor. Puan biriktirme, nakit avans ve üye iş yerlerinden taksitlendirme ayrıcalığı sunan kart harçlık özelliği de sunuyor. Her ay 100 TL çekim yapıldığında bu ücret için herhangi bir faiz uygulamıyor. Bu bankaya başvuru yapmak için kimlik belgesi ve öğrenci belgesi gerekiyor.

 

ÜniversiTEB Bonus Card/ TEB Öğrenci Kredi Kartı

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından üniversite öğrencilerine sunulan ÜniversiTEB Bonus Card, Bonus üyesi olan iş yerlerinde taksitlendirme yapma seçeneği sunuyor. Öğrencilerin eğitim hayatları boyunca rahat edebilmeleri ve sorunsuz bir şekilde harcama yapabilmeleri için hazırlanan bu kartta aidat ödemesi 9 TL olarak belirlenmiş durumdadır. Sadece lisans öğrencileri ve yüksek lisans öğrencileri için verilebilen bu kart ile nakit avans çekimi yapılabiliyor ve puan toplanabiliyor. Bonus üyesi olan iş yerlerinde düzenlenen kampanyalara katılmak isteyenlere de imkan sağlayan TEB öğrenci kredi kartı, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı ile kullanılabiliyor.

ÜniversiTEB Bonus Card Avantajları Nelerdir?

TEB öğrenci kredi kartı olarak sunulan ÜniversiTEB Bonus Card, başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin telefon ya da internet üzerinden başvuru bilgilerini doldurması gerekmektedir. Başvurusunu yapan kişilerin onaylanması halinde ise bankanın hazırladığı sözleşmeyi imzalamaları, nüfus cüzdanı fotokopisi sunmaları ve öğrenci kimlik kartlarını yetkililere göstermeleri gerekmektedir.

ÜniversiTEB Bonus Card avantajları şunlardır:

  • Sadece öğrenciler için sunulan kampanyalar ve indirimler
  • Sinema ve tiyatro biletlerinde %50 indirim ayrıcalığı
  • Bonus özelliği olan karta özel taksitlendirme seçenekleri ve bedava alışveriş yapabilme özelliği
  • Hesap işletim ücreti ödememe ayrıcalığı
  • Hesaba para yatırıldığında ya da başka birine para havale yapman gerektiğinde işlem ücretinin alınmaması
  • Asistans özelliği ile sistemi rahat bir şekilde kullanabilme.

ÜniversiTEB Bonus Card Kampanyaları

Üniversite öğrencileri için avantajlarla dolu bir kart olmaya çalışan ÜniversiTEB kredi kartı, biriken bonus puanlar sayesinde ücretsiz alışveriş yapabilme kampanyası sunuyor. Öğrencilere rahat bir nefes aldıran Bonus Card, TEB Seyahat hattından ücretsiz bilet alabilme gibi ayrıcalıklar sunarak öğrencilerin yolculuk öncesinde kartları ile alışveriş yapabilmelerini sağlıyor. Hem telefon hem de internet bankacılığını aktif bir şekilde kullanma imkanı sunan bu karttan sizde faydalanarak hayatınızı daha kolay hale getirebilirsiniz. Gönderim ücreti ödemek zorunda kalmadan istediğiniz yere çiçek, konser bileti gibi hediyeleri de bu kart ile gönderebiliyorsunuz. Ayrıca acil durumlarda tek bir kart ile çekici, çilingir gibi hizmetleri ücretsiz bir şekilde arayabiliyorsunuz.

 

Daha fazla bilgi için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

www.ogrencikredi.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı