3. ÇAYELİ KRİTERYUM YOL YARIŞLARI TAMAMLANDI

ÇAYELİ’NDE BİSİKLET TURU HEYECANI

3. ÇAYELİ KRİTERYUM YOL YARIŞLARI TAMAMLANDI
3. ÇAYELİ KRİTERYUM YOL YARIŞLARI TAMAMLANDI admin

Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Çayeli Kriteryum Yol Yarışı çeşitli illerden gelen sporcu ve spor kulüplerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Rize'nin Çayeli ilçesinde, Çayeli Bisiklet Kulübü ev sahipliğinde bu yıl 3.’sü gerçekleştirilen Kriteryum Yol Yarışı’na çeşitli illerden gelen 170 sporcu katıldı. Etkinliğe Rize Valisi Kemal Çeber, Çayeli Kaymakamı Mehmet Öztürk, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin yanı sıra çok sayıda vatandaş izleyici olarak katıldı.Yarışmalar protokolün verdiği startlarla başladı.

Renkli görüntülere sahne olan yarışmalar Büyük erkekler, Yıldız erkekler, Büyük kadınlar, Genç kızlar, Yıldız kızlar ve Genç erkekler olmak üzere 6 kategoride gerçekleşti. Organizasyona katılan Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Büyükbakırcı değerlendirmelerde bulundu.Yarışlara ev sahipliği yapan Çayeli Belediye başkanı İsmail Hakkı Çiftçi düşüncelerini dile getirdi.Çayeli Bisiklet Kulübü Başkanı Mehmet Kemal Arıcı da duygularını ifade etti.Yarışlarda dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı