Spor Malzemelerinde Yılların Tecrübesi Champ10n

CHAMP10N Markası ile 2015 yılından bu tarafa Türkiye de hizmet veren spor markamız ile birçok spor kulübüne malzeme temini yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Spor Malzemelerinde Yılların Tecrübesi Champ10n
Spor Malzemelerinde Yılların Tecrübesi Champ10n admin

Sporun içinden gelen ve Basketbol antrenörlüğü yapan Çağrı Düzyol Tarafından Kurulan CHAMP10N markası ile 500 çeşit spor malzemesi ile 500 çeşit ürün de Türkiye2nin önde gelen spor kulüplerine hizmet veriyoruz

Bizimle birilikte Edremit Belediyesi Güre Bayan Basketbol Takımı,Akdeniz Ünivertsitesi,Ordu A Koleji,Lüleburgaz Bosna 34, Sakarya Yükseliş Sk,Edirne DSİ ve yurt dışından Bulgaristan Varna Takımları bizleri tercih eden kulüğlerimizden sadece bir kaçı.

Firmamızda Ayrıca uluslararası markalardan Lotto,Kappa,Uhl Sport,Nike,Kempa ve Diadora markaları ile profosyonel liglerde mücadele eden  spor kulüplerine ,Okul Takımlarına, Bölgesel Amatör Liglerde Mücadele veren Takımlarımıza malzeme temini sağlıyoruz.

Kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden CHAMP10N Markamız ile sporun ve sporcunun herzaman yanında yer alarak piyasayı dengeleyen fiyatlar ile her geçen gün adımızdan söz ettirmeye devam ederken ailemizi büyütmeye devam ediyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı