Rize Meydan Projesi Meyve Ağaçları Ve Çay Fidanları İle Donatıldı

Rize Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında peyzaj çalışması çerçevesinde yörede bilinen ağaç ve bitki türlerini alana yerleştirdi. Çay filizi görselli aydınlatma direkleriyle donatılan 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Projesi alanına toplamda, 7 manolya, 13 karayemiş, 6 alev, 6 defne ağacı, 50 adet ormangülü ve 650 adet çay bitkisi yerleştirilerek projeye farklı bir görünüm kazandırırken, meydanda ayrıca karayemiş, mandalina, portakal, limon, kamkat ve greyfurt ağaçlarının da dikimini gerçekleştirdi. Yakın bir zamanda oturma banklarının yerleştirilmesiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanının tamamlanmış olacağı belirtildi.

Rize Meydan Projesi Meyve Ağaçları Ve Çay Fidanları İle Donatıldı
Rize Meydan Projesi Meyve Ağaçları Ve Çay Fidanları İle Donatıldı admin

Rize Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında peyzaj çalışması çerçevesinde yörede bilinen ağaç ve bitki türlerini alana yerleştirdi.

Çay filizi görselli aydınlatma direkleriyle donatılan 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı Projesi alanına toplamda, 7 manolya, 13 karayemiş, 6 alev, 6 defne ağacı, 50 adet ormangülü ve 650 adet çay bitkisi yerleştirilerek projeye farklı bir görünüm kazandırırken, meydanda ayrıca karayemiş, mandalina, portakal, limon, kamkat ve greyfurt ağaçlarının da dikimini gerçekleştirdi.

Yakın bir zamanda oturma banklarının yerleştirilmesiyle 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanının tamamlanmış olacağı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı