ÜZERİNDE NE GOLLER ATILMIŞTI ŞİMDİ YENİSİ YAPILACAK

ZEMİNLERDE YENİLEME ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ÜZERİNDE NE GOLLER ATILMIŞTI ŞİMDİ YENİSİ YAPILACAK
ÜZERİNDE NE GOLLER ATILMIŞTI ŞİMDİ YENİSİ YAPILACAK admin

Süper Ligin son bulmasının ardından Çaykur Didi Stadın da hibrit çimi yenileme çalışmaları başlarken, Mehmet Cengiz Tesislerinde bulunan 1 nolu antrenman sahası da bakıma alınarak hibrit çim uygulamasına geçiliyor.

Süper Ligin son bulmasının ardından Çaykur Didi Stadın da hibrit çimi yenileme çalışmaları başlarken, Mehmet Cengiz Tesislerinde bulunan 1 nolu antrenman sahası da  bakıma alınarak hibrit çim uygulamasına geçiliyor. 

Çaykur Didi stadında yeni sezona hazırlıklar başladı. Önceki yıllarda Türkiye’de ilk olarak Rize’de  uygulanan hibrit çim uygulaması bu sezonun son bulmasıyla zemin yenileme çalışmalarına başlandı. Öncelikli olarak stad zemini tamamen yenilenirken ardından hibrit çim yenileme işlemleri tekrarlanacak. Stad zemininde alınan olumlu karşılık nedeniyle aynı uygulama antrenman sahalarımız dada uygulanmaya başlanıyor. Mehmet Cengiz tesisleri 1 nolu antrenman sahamızda zemin sökme çalışmaları başlarken çalışmalar aralıksız sürüyor. Hem stad hemde antrenman sahası zeminleri hibrit olarak sezon öncesinde hazır hale getirilecek. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Gaziler Günü Dolayısıyla Rize'de Tören Düzenlendi
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı
Kupada 3. eleme turu maç programı açıklandı