BAŞKAN HASAN KARTAL'DAN ÇOK GÜZEL HAREKETLER

Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi kapsamında Çaykur Rizespor`umuzun kulüp başkanı Hasan Kartal, Fındıklı Kaymakamı Vedat Yılmaz beraberinde yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Fındıklı İlkokulu`nda öğrencilere forma dağıttı.

BAŞKAN HASAN KARTAL'DAN ÇOK GÜZEL HAREKETLER
BAŞKAN HASAN KARTAL'DAN ÇOK GÜZEL HAREKETLER admin

Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi  kapsamında  Çaykur Rizespor'umuzun  kulüp başkanı  Hasan Kartal, Fındıklı Ka ymakamı  Vedat Yılmaz beraberinde yönetim kurulu üyelerimiz  ile birlikte Fındıklı İlkokulu'nda öğrencilere forma dağıttı. 

Başkanımız Hasan Kartal,Fındıklı Kaymakamı Vedat Yılmaz ,yönetim kurulu üyeleri  Serkan Karavin, Sedat Abanoz, Talha Küçükvar, Sinan Mete ve kulüp personeli ile Fındıklı İlkokulunda öğrencilere forma dağıttı. 

Başkanımız Hasan Kartal açıklamasında Rize'deki okullarda 4 bin 500 öğrenciye Çaykur Rizespor forması dağıttıklarını belirterek ”Esas amacımız çocuklara sporu sevdirmek ve spor yapmalarını sağlamak . Bu saye de aynı zaman da Rizespor sevgisini de küçük yaştayken onlara aşılamak. Görüyorsunuz yüzlerindeki mutluluğu bu bize yeter” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı, Mursi için kılınan cenaze namazına katıldı
Cumhurbaşkanı, Mursi için kılınan cenaze namazına katıldı
Mursi Savunmalarında Neleri Haykırdı
Mursi Savunmalarında Neleri Haykırdı