Reklamı Geç
Advert

Mora Plaza Hizmete Açıldı

Plaza sahibi Mehmet Fırat 600 metre kare alan üzerinde kurulu Plazada 28 iş merkezi bulunduğunu belirterek “ Gelişmekte olan ilimizde yeni iş merkezlerine ihtiyaç vardır. Şehrimize katma değer katabiliyorsak ne mutlu bize” dedi.

Mora Plaza Hizmete Açıldı
Mora Plaza Hizmete Açıldı admin

 RİZE: Kale yolu üzerinde eski petrol ofisinin bulunduğu alanda 2017 yılında inşaatına başlanan iş merkezi hizmete girdi.

    Kale yolu üzerinde petrol ofisinin kaldırılması ile birlikte inşaatına 2017 yılında başlanan Nora plaza AK Parti Rize Milletvekili Muhammet Avcı, Cumhurbaşkanlığı danışmanı Ahmet Minder, Belediye Başkan adayı Rahmi Metin, Plaza sahibi Mehmet Fırat in kurdele kesimi ile hizmete girdi. Açılışa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan, Esnaf Kefalet Kooperatifleri Birliği Başkanı Güven Aksoy ile bazı STK başkanları, İş adamları Köksal Sevimli, Tufan Rakıcı, Şaban Ali Razi ile bazı iş adamları katıldı.

     Plaza sahibi Mehmet Fırat burada yaptığı konuşmada 2017 yılında başladığı inşaatın tamamlandığını ve iş merkezinin 600 metre kare alan üzerinde kurulduğunu belirterek “ iş merkezinde 28 ofis bulunmakta, Rize kamu yatırımları ile ime kazanmakta ve her geçen gün gelişmekte, bizlerde iş adamları olarak kendi kentimize yeni iş merkezleri yaparak şehrimizin gelişimine katkı sağlamak istiyoruz. İş merkezi 24 saat kameralarla izlenmekte ve 2 adet 1 er tonluk asansör bulunmakta” dedi.

 Rize Belediye Başkan adayı Rahmi Metin ise Rize ye estetik katacak plazalara ihtiyaç olduğunu belirterek “ Bu tür iş merkezlerine Rize olarak ihtiyaçlarımız var, bizlerde bu tür iş merkezlerine gerekli desteği vermek zorundayız. Bu plaza Rize de örnek teşkil edecek bir plazadır” dedi.

mora plaza rize mehmet fırat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem İmamoğlu: Son 1 hafta sürprizlerim olacak
Ekrem İmamoğlu: Son 1 hafta sürprizlerim olacak
Ağzına çelik halka sıkışan köpeği AFAD kurtardı
Ağzına çelik halka sıkışan köpeği AFAD kurtardı