Rize Belediyesi'nde TİS Sevinci

Hizmet-iş Sendikası ile Rize Belediyesi bünyesindeki Ribelsan Limited Şirketi Müdürlüğü arasında Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü imzalandı.

Rize Belediyesi'nde TİS Sevinci
Rize Belediyesi'nde TİS Sevinci admin

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap ile Hizmet-İş Sendikası Rize Şubesi Başkanı Mehmet Alaca arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü ile sendika üyelerinin günlük ücretlerine %10.70 oranında artış sağlandı.

Rize Belediyesi'nde düzenlenen program sonrasında açıklamada bulunan Alaca, "Günlük ücretlere yapılan %10.70 oranındaki artışın yanı sıra günlük yemek yardımına da 4 TL zam yapıldı. Ayrıca lisans ve önlisans mezunu üye işçilerimizin sorumluluk zamlarında artışlar sağlandı.Dış birim sorumluluk zamlarında eklemeler yapıldı.Üyelerimizin yıllık ücretli izinleri 5 yıla kadar 22 gün, 10 yıla kadar 26 gün, 15 yıldan sonra 30 gün şeklinde ve Cumartesi’de izinden düşülmeyecek şekilde düzenlendi.Bu süreçte desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Prof.Dr. Reşat Kasap’a, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Sultan Yılmaz’a, Ribelsan Şirket Müdürümüz Sayın Mustafa Bilgin’e ve Belediye Meclis Üyelerimiz Abdülkadir Öksüz, Kamil Yıldız ve Burak Çakıroğlu’na ayrıca işyeri sendika temsilcilerimize çok teşekkür ederiz. Tüm üyelerimize hayırlı olsun." dedi.

Rize Hizmet-iş Sendikası Rize Belediyesi Ribelsan Limited Şirketi Müdürlüğü Toplu İş Sözleşmesi Ek Protokolü Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap Hizmet-İş Sendikası Rize Şubesi Başkanı Me Rize Hizmet-iş Sendika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşsizlik oranı yüzde 13 oldu
İşsizlik oranı yüzde 13 oldu
Oğulcan Çağlayan, yeni sezondaki hedeflerini açıkladı
Oğulcan Çağlayan, yeni sezondaki hedeflerini açıkladı