Rize İl Başkanı Zerdeci'den Tebrik ve Teşekkür Mesajı

Yeniden Refah Partisi Rize Kurucu İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Cemil Çolak’ın Genel Başkan Yardımcılığına atanması nedeniyle tebrik ve teşekkür mesajı yayımladı.

Rize İl Başkanı Zerdeci'den Tebrik ve Teşekkür Mesajı
Rize İl Başkanı Zerdeci'den Tebrik ve Teşekkür Mesajı admin

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Rizeli Siyasetçi Cemil Çolak, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atandı.

Çolak’ın Genel Başkan Yardımcılığına atanması memleketi Rize’de büyük bir sevinç yaratırken, Rize Kurucu İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci de yapılan atama dolayısıyla onur ve gurur duyduklarını belirterek, Genel Başkan Dr. Erbakan’a teşekkür etti, Çolak’a başarı dileğinde bulundu.

Zerdeci yaptığı açıklamada, “Çok Muhterem Genel Başkanımız sayın Dr. M.Fatih Erbakan Bey tarafından Cemil Çolak başkanımıza verilen üst düzey görevlerden ötürü bizde kendimize pay çıkararak Rize Teşkilatlarına vermiş olduğu değeri görmüş bulunmaktayız. Tüm Rize Teşkilatları olarak onurlandık ve gurur duyduk. Sayın Genel Başkanımıza çok teşekkür ediyor, başta Cemil Çolak Başkanımız olmak üzere tüm başkanlık divanı üyelerine bu kutlu ve onurlu görevlerinde üstün başarılar ve muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yabancılara konut satışı arttı
Yabancılara konut satışı arttı
Bahçeli: Bedeli herkes için bir ve aynıdır
Bahçeli: Bedeli herkes için bir ve aynıdır