Google’ın Ücretsiz Dijital Atölye Eğitimleri Rize’de

Google’ın Ücretsiz Dijital Atölye Eğitimleri Rize’de

Google’ın Ücretsiz Dijital Atölye Eğitimleri Rize’de
Google’ın Ücretsiz Dijital Atölye Eğitimleri Rize’de admin

 Google herkesin internetten en etkin şekilde faydalanma fırsatına sahip olabilmesi için; Türkiye’ye özel içerikle hazırlanan ve ücretsiz bir eğitim hareketi olan “Dijital Atölye” projesi ile 8 Şubat Cuma günü Rizeli katılımcıları dijital geleceğe bir adım daha yaklaştıracak.

8 Şubat Cuma günü, Rize Ticaret Borsası’nda saat 14.00’te gerçekleşecek Dijital Atölye eğitimleri; yaratıcı fikrini işe dönüştürmek, dijital dünyada kariyer fırsatlarını keşfetmek isteyen Rizeli gençlere, girişimcilere; işlerini dijital fırsatlarla büyütmek isteyen KOBİ’lere, üniversite öğrencilerine, sivil toplum kuruluşlarına ve  ilgilenen herkese açık olacak.

Yüz yüze eğitime katılamayanlar,  g.co/dijitalatolye adresindeki online içeriğe Türkiye’nin her yerinden ulaşarak Dijital Atölye sertifikasına sahip olabilecek.

Google Türkiye’nin hayata geçirdiği Dijital Atölye eğitim projesi, Rize Belediyesi işbirliğiyle Rize’ye geliyor. Rize Ticaret Borsası’nda 8 Şubat Cuma günü düzenlenecek ve tamamen ücretsiz olan eğitimlerle; yaratıcı fikrini işe dönüştürmek, bu alanda profesyonel hayatını devam ettirmek isteyen gençler ve girişimciler ile işlerini büyütmek isteyen KOBİ’lerin geleceğe hazırlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

Gençler online’da başarıya doğru ilk adımlarını Dijital Atölye ile atıyor

Türkiye’nin sahip olduğu genç nüfus potansiyelini değerlendirmesine ve gençlerin profesyonel hayatlarına planlamalarına katkıda bulunmayı da hedefleyen Dijital Atölye projesi kapsamındaki eğitimlerle gençleri geleceğin iş dünyasına hazırlayacak dijital yeteneklerini geliştirmelerine ve bu alandaki farkındalıklarını arttırmalarına destek verilecek. Proje, istihdam alanındaki en öncelikli ihtiyaçlar arasında yer alan nitelikli iş gücünü geliştirmeye yönelik adımlar da içeriyor.  Ayrıca KOBİ’lerin online dünyada varlıklarını oluşturma, arama ve dijital pazarlama olanaklarını daha etkin bir şekilde kullanabilmesine destek olacak bilgiler paylaşılacak.

Türkiye genelinde online eğitim

Rize’de yapılması planlanan yüz yüze eğitimlere katılamayanlar ise Dijital Atölye’nin zengin eğitim içeriklerine diledikleri yerden ve cihazdan online olarak erişerek, internet alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirme imkanına sahip olabilecekler.

Dijital Atölye Online Eğitim Platformu: g.co/dijitalatolye

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yabancılara konut satışı arttı
Yabancılara konut satışı arttı
Bahçeli: Bedeli herkes için bir ve aynıdır
Bahçeli: Bedeli herkes için bir ve aynıdır