Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomik Etkileri Yerinde İnceliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomik Etkileri Yerinde İnceliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomik Etkileri Yerinde İnceliyor
Cumhuriyet Halk Partisi Ekonomik Etkileri Yerinde İnceliyor admin

Chp Genel Merkezi  tarafından kurulan Ekonomi Masasının Ülkemizde yaşanan ekonomik krizin illerdeki etkisini yerinde incelemek amacıyla planlamış olduğu İl Ziyaretlerinin Rize İlimizdeki 2.cisi Trabzon Milletvekilimiz Ahmet KAYA’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Program kapsamında saat 12.00 ‘de Esnaf Odaları Birliğine yapılan ziyarette Oda Başkanı Güven AKSOY ve Yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen ziyarette Rize’deki Esnafın içinde bulunduğu durum ve çözüm önerileriyle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Esnaf Odaları Birliği ziyaretinin ardından saat 13.30 da Ziraat Odası Başkanlığına gidilerek Oda Başkanı Nevzat PALİÇ ve Yönetim Kurulu üyeleriyle görüşüldü. Yapılan görüşmede Çayın içinde bulunduğu durum ve Çay kanunu hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Ziraat Odası ziyaretinin ardından Rize MÜSİAD derneğine gidilecek dernek Başkanı Recep TAYLAN ile görüşüldü. Yapılan görüşmede Rize’deki sanayicilerin ve iş adamlarının sorunları , görüş ve önerileri dernek başkanı TAYLAN tarafından detaylı bir şekilde aktarıldı.

Yapılan Görüşmelerin ardından açıklama yapan CHP Trabzon Miletvekili Ahmet KAYA “Milletimizin dertlerine derman olmak için CHP Rize il başkanımızla birlikte,Rize Esnaf Odaları Birliği,Rize Ziraat Odası ve Rize MÜSİAD derneğini ziyaret ederek görüş alış verişinde bulunduk. Amacımız ülkemizi ve milletimizi bu kriz ortamından çekip çıkaracak reçetenin ortak akılla oluşmasına katkı vermek.

Ülkemizin gerçek gündemi artan işsizlik ve yoksulluktur. Piyasalarda çok büyük durgunluk var. Dönen çekler, ödenemeyen senetler, dönmeyen çarklar.Teşhisi doğru koyabilirsek tedaviyi de doğru yapabiliriz diye düşünüyoruz. Bu bilgilenme ve bilgilendirme toplantılarımızı sürekli olarak yapacağız” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yabancılara konut satışı arttı
Yabancılara konut satışı arttı
Bahçeli: Bedeli herkes için bir ve aynıdır
Bahçeli: Bedeli herkes için bir ve aynıdır