Çayeli Bakır İşletmeleri'nden Geleneksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Yemeği

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Çayeli Bakır İşletmeleri, Rize`deki basın mensuplarına bir yemek verdi.

Çayeli Bakır İşletmeleri'nden Geleneksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Yemeği
Çayeli Bakır İşletmeleri'nden Geleneksel 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Yemeği admin

Rize'nin Çayeli ilçesi Madenli Beldesinde faaliyette bulunan Türkiye’nin en önemli yeraltı maden işletmelerinden olan Çayeli Bakır İşletmeleri (ÇBİ), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla 6.’sını düzenlediği yemek daveti ile Rize’deki basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Yakamoz Restorant’ta Rize basınını konuk eden Çayeli Bakır İşletmeleri Genel Müdürü Murat Güreşçi, katılımlarından dolayı gazetecilere teşekkür ederek, gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Güreşçi, sıcak ve samimi bir ortamda sohbet havasında geçen program sonunda ise Çayeli Bakır İşletmelerinin ilçede Arıcılığı Geliştirme Projesi kapsamında desteklediği ve balın içerisinde bulunduğu cam kavanozlarının da yine ÇBİ desteğiyle Madenlili kadınlar tarafından imal edildiği Büyükdere Vadisi Tarımsal Kalkınma Kooperatifine ait ballardan basın mensuplarına hediye etti.

Rize Gazeteciler Derneği (Rİ-GA-DER) Yönetim Kurulu Başkanı Faik Bakoğlu ve Rize Gazetecileri Derneği Başkanı İlyas Gür ise yaptıkları kısa konuşmalarda ÇBİ tarafından geleneksel hale getirilerek her yıl organize edilen program dolayısıyla ÇBİ yönetimine teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı, Mursi için kılınan cenaze namazına katıldı
Cumhurbaşkanı, Mursi için kılınan cenaze namazına katıldı
Mursi Savunmalarında Neleri Haykırdı
Mursi Savunmalarında Neleri Haykırdı