Reklamı Geç
Advert

27 Muhtar ve STK'dan İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete'ye Destek

Rize’nin İyidere ilçesinde 27 mahalle muhtarı ile stk temsilcilerinden mevcut Belediye Başkanı Ahmet Mete’nin yeniden AK Parti’den aday gösterilmesi için Mete’ye destek geldi.

27 Muhtar ve STK'dan İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete'ye Destek
27 Muhtar ve STK'dan İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete'ye Destek admin

Rize’nin İyidere ilçesinde 8'i mahalle muhtarı olmak üzere stk ve ilçe sakinleri mevcut Belediye Başkanı Ahmet Mete’nin yeniden aday gösterilmesi için imza topladı.

AK Parti Rize İl Başkanlığına sunulmak üzere toplanan imza bildirgesinde “Ortak akıl ilkesi ile hareket eden İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete’yi ilçemizin birliğine, toplumsal barışa ve huzura, eğitimine, kültürüne, turizmine, ilçemizin gelişmesi için yapmış olduğu çalışmalar dolayısıyla takdir ediyor. Bu ilçenin yaşayanları, muhtarları ve sivil toplum kuruluşları olarak kendisine desteğimizi ifade ediyoruz.” ifadelerine yer verilirken, Mete’nin yeniden adaylığına imza verenler şöyle:

AHMET METE KİMDİR?

01/01/1956 Yılında Rize'de doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Rize'de tamamladı. Eğitim enstitüsünden mezun olduktan sonra kısa bir dönem öğretmenlik yaptı.

Daha sonra ticarete atıldı.

1994 yılında İyidere belediye başkanlığı yaptı.

Daha sonra tekrar 2004 yılında AK PARTİ Belediye Başkanlığını kazandıktan sonra bir dönem daha Belediye Başkanlığı yaptı.

29 Mart Yerel Seçimlerinden AK PARTİ adayı olup seçimleri kazandı. 

Mete, 3. Dönem Belediye Başkanlığı yapmaktadır, evli ve üç çocuk babasıdır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
ÇAYKUR Yaş Çay Alımında 50 Bin Tonu Geçti
ÇAYKUR Yaş Çay Alımında 50 Bin Tonu Geçti