Reklamı Geç
Advert

AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki

AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki oldu. Başkan Erdoğan'ın Ankara adayı olarak Özhaseki'yi grup toplantısında duyurdu.

AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki
AK Parti'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki admin

AK Parti'de geçtiğimiz hafta açıklanan belediye başkan adaylıkları bu hafta grup toplantısında devam etti. Başkan Erdoğan aralarında İzmir ve Ankara'nın da bulunduğu 20 şehrin başkan adaylarını açıkladı.

En çok merak edilen şehirlerden biri olan başkent Ankara'nın adayı eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki oldu.

BELEDİYECİLİKTE TECRÜBE
Bakanlığında hayata geçirdiği önemli faaliyetler ile şehircilik konusunda önemli bir isim haline gelen Mehmet Özhaseki bakanlığından önce de Kayseri'de uzun yıllar boyunca Belediye Başkanlığı yapmıştı.

 

5 kez üst üste Kayseri Belediye Başkanlığı'na seçilen Özhaseki, 7 yıl boyunca da Tarihi Kentler Birliği'nin başkanlığını yaptı. Bakanlığı haricinde 26 ve 27'inci dönemde Kayseri'den milletvekili olan Özhaseki artık Ankara'ya hizmet için çalışacak.

KILIÇDAROĞLU İLE TAZMİNAT
Mehmet Özhaseki Kayseri Belediye Başkanlığı sürecinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, kendisine iftira ettiği gerekçesiyle dava etmiş, kazandığı tazminat ile de Kayseri'nin farklı yerlerinde halka sucuk dağıtmıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
ÇAYKUR Yaş Çay Alımında 50 Bin Tonu Geçti
ÇAYKUR Yaş Çay Alımında 50 Bin Tonu Geçti