Reklamı Geç
Advert

Vali Çeber: OSB Tam Anlamıyla Faaliyete Girince Rize’nin ve Kalkandere’nin Çehresi Ciddi Anlamda Değişecek

İlçe ziyaretleri kapsamında Kalkandere ilçesini ziyaret eden Vali Kemal Çeber, OSB’deki tüm işletmelerin imalata başlamasıyla Rize’nin ve Kalkandere’nin çehresinin ciddi anlamda değişeceğini ve OSB’nin ilçeye ciddi açılım sağlayacağını söyledi.

Vali Çeber: OSB Tam Anlamıyla Faaliyete Girince Rize’nin ve Kalkandere’nin Çehresi Ciddi Anlamda Değişecek
Vali Çeber: OSB Tam Anlamıyla Faaliyete Girince Rize’nin ve Kalkandere’nin Çehresi Ciddi Anlamda Değişecek admin

Rize Valisi Kemal Çeber, çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak amacıyla Kalkandere İlçesini ziyaret etti. Ziyaretin ilk bölümünde Kalkandere Kaymakamı Sercan Yılmaz’dan brifing aldı. Daha sonra İlçe Belediye Başkanı Kenan Yıldırım’ı da makamında ziyaret ederek bir müddet sohbet etti.

Kalkandere’deki incelemelerine İlçe Emniyet Amirliğini ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaretle devam eden Vali Çeber, buralarda yetkililerden ilçenin genel asayişi ve yürütülen uygulamalar hakkında bilgiler aldı.

Vali Çeber, Kalkandere’deki temaslarına ilişkin yaptığı açıklamada; Rize’nin en önemli değerlerinden birinin Kalkandere Organize Sanayi Bölgesi’nin olduğunu belirterek, “OSB’deki tüm işletmelerin tam anlamıyla imalata başlamasıyla Rize’nin ve Kalkandere’nin çehresi ciddi anlamda değişecek ve ilçeye ciddi açılım sağlayacaktır” dedi.

İlçedeki hizmetlerin, gerek Kaymakamlık gerek Belediye ve gerekse ilgili kurum ve kuruluşlarca birlik ve beraberlik içinde yürüdüğünü gözlemlediğini belirten Vali Çeber, “Bundan sonrada toplumun her kesiminin görüş ve önerilerini dikkate alarak, hizmetlerin vatandaşlarımıza ulaşması noktasında birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız” şeklinde konuştu.

Vali Çeber’in Kalkandere’de ki incelemeleri esnasında Vali Yardımcısı Abdullah Şen, İl Jandarma Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş da hazır bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
Rize'de Ali Fuat Çakmakçı Yeniden Aday
ÇAYKUR Yaş Çay Alımında 50 Bin Tonu Geçti
ÇAYKUR Yaş Çay Alımında 50 Bin Tonu Geçti