Reklamı Geç
Advert

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 4. Eleme Turu karşılaşmalarının programı açıklandı. Kupa'da 30, 31 Ekim ve 1 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle;

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur programı açıklandı
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur programı açıklandı admin

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. ELEME TURU MÜSABAKALARI

30 Ekim 2018 Salı

BATMAN PETROL SPOR A.Ş.

KASIMPAŞA A.Ş.

 

13:00

SİVAS BELEDİYE SPOR

DENİZLİSPOR

MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMP.

13:00

KASTAMONUSPOR 1966

ALTAY

KASTAMONU GAZİ STADI

14.00

FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.

AFJET AFYONSPOR

ATATÜRK OLİMPİYAT

15:00

BÜYÜKŞEHİR BLD. ERZURUMSPOR

KEÇİÖRENGÜCÜ

ERZURUM KAZIM KARABEKİR

17:00

ANTALYASPOR A.Ş.

YOMRASPOR

ANTALYA STADYUMU

19:00

BURSASPOR

1461 TRABZON

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE

20.30

31 Ekim 2018 Çarşamba

BUGSAŞ SPOR A.Ş.

TRABZONSPOR A.Ş.

OSTİM STADI

13:00

ALTINDAĞ BELEDİYE SPOR

AYTEMİZ ALANYASPOR

AKTEPE STADI

13.30

HATAYSPOR

FETHİYESPOR

ANTAKYA ATATÜRK STADI

13:30

BANDIRMASPOR BALTOK

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR

BANDIRMA 17 EYLÜL STADI

14:00

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KARDEMİR KARABÜKSPOR

DARICA İLÇE STADI

14:00

NAZİLLİ BELEDİYESPOR

OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ

NAZİLLİ İLÇE STADI

14:00

BODRUM BLD. BODRUMSPOR

DEMİR GRUP SİVASSPOR

BODRUM İLÇE STADI

14:00

ŞİLE YILDIZSPOR

BOLUSPOR

 

14:00

ÜMRANİYESPOR

ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

ÜMRANİYE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI

14:00

MKE ANKARAGÜCÜ

ERBAASPOR

OSMANLI STADI

15:00

KAYSERİSPOR

PAZARSPOR

KAYSERİ BŞ. BLD. KADİR HAS STADI

17:00

EVKUR YENİ MALATYASPOR

KIRKLARELİSPOR

MALATYA YENİ STADYUM

19:00

KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş.

ATİKER KONYASPOR

12 ŞUBAT STADI

20.30

1 Kasım 2018 Perşembe

SARIYER

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

SARIYER YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI

13:00

GÜMÜŞHANESPOR

GİRESUNSPOR

GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR STADI

13:00

ETİMESGUT BELEDİYESPOR

İSTANBULSPOR A.Ş.

ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK

13.30

ADANA DEMİRSPOR

DERSİM 62 SPOR

ADANA 5 OCAK FATİH TERİM

15:00

MENEMEN BELEDİYE SPOR

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR

MENEMEN İLÇE STADI

17:00

GÖZTEPE A.Ş.

ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.

BORNOVA STADI

19:00

BALIKESİRSPOR BALTOK

PENDİKSPOR

BALIKESİR ATATÜRK STADI

19:00

GENÇLERBİRLİĞİ

DİYARBEKİR SPOR A.Ş.

OSMANLI STADI

20.30



NOT: Stadyum bilgisi boş bırakılmış müsabakaların hangi stadyumlarda oynanacağı daha sonra ilan edilecektir. 

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İlker Başbuğ'a göre İmam Hatipler çağdaş değil
İlker Başbuğ'a göre İmam Hatipler çağdaş değil
Çavuşoğlu: Uluslararası soruşturma şart
Çavuşoğlu: Uluslararası soruşturma şart