Reklamı Geç
Advert

HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN!

HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN!

HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN!
HOŞGELDİN YA ŞEHRİ RAMAZAN! admin

Ramazan Ayı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap, şu ifadeleri kullandı:

“11 ayın sultanı olan bir Ramazan ayına daha kavuşmanın manevi huzuruyla, Yüce Allah’tan tüm İslam âlemine bereketli ve hayırlı bir Ramazan geçirmelerini dilerim.

Gönüllerin merhamet dolduğu, yüreklerin iman ateşiyle ısındığı; sevgi, saygı, sabrın esas olduğu bu gönül dergâhının menzili Ramazan ayı bütün İslam âlemine hayırlı ve mübarek olsun. Allah tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları ibadetleri hayır-hasenatları kabul etsin.

Ramazan ayı boyunca her gün sizler için hazırlanan Gönül Soframızda sizleri ağırlamaktan şeref duyar ve teşriflerinizi bekleriz. Bu manevi iklim ve bereket ayı boyunca birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı daha da pekiştireceğiz.

Yine bir Ramazan ayı arifesinde vatansız ve işgalci İsrail’in zulmüyle karşı karşıyayız. Rabbim şu mübarek Ramazan ayının hürmetine bu zulümlerin sona ermesini ve Filistinli kardeşlerimizin refaha ermesini nasip etsin! Allah tüm Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.

Rahmet, mağfiret ve bereket ayımız hayırlara vesile olsun. Allah nefsimizi terbiye ettiğimiz feyiz dolu oruçlar tutmayı nasip etsin. Hayırlı ve bereketli Ramazanlar.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son 1 haftada 26 terörist öldürüldü
Son 1 haftada 26 terörist öldürüldü
Mesleki eğitimde istihdam garantili mikromekanik eğitimi
Mesleki eğitimde istihdam garantili mikromekanik eğitimi