Reklamı Geç
Advert

Sokak Hayvanları Barınma Merkezi Hizmete Girecek

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yapımı devam eden Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulundu. Kasap, 300 hayvan kapasiteli merkezin bu yıl içinde hizmete gireceğini söyledi.

Sokak Hayvanları Barınma Merkezi Hizmete Girecek
Sokak Hayvanları Barınma Merkezi Hizmete Girecek admin

Merkeze bağlı Hamzabey mahallesi yolu üzerinde yapımı devam eden Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulunan Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, da yaptığı açıklamada; “Herşey düşünüldü. Tesisi bu yıl içerisinde tamamlayarak, veterinerlik işleri hizmetlerimizi taçlandıracağız. Sadece hayvanları toplayarak depolama yapılmayacak.

Hayvan hastanesinden, bakımlarına kadar her türlü üniteler ile yaşamsal haklarının korunduğu bir tesis olacak. Bu doğrultuda Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
HAYVAN BAKIM MERKEZİ HAKKINDA…

Hayvan bakım merkezinde hayvanlara yönelik her türlü sağlık hizmetleri düşünülerek, temizlik ve dengeli beslenmeleri de sağlanacak. Ameliyathane, depo, müdür odası, veteriner hekim odası, sekretarya, personel odası, hayvan barındırma odaları, kamelyalar, yeşil alan, hayvan gezi alanları, bahçe kulübeleri, hayvan güneşlenme ve dinlenme alanından oluşacak tesis 300 hayvan kapasitesine sahip olacak şekilde yapılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mesleki eğitimde istihdam garantili mikromekanik eğitimi
Mesleki eğitimde istihdam garantili mikromekanik eğitimi
2018 Yılı Kaza Bilançoları Ağır Oldu
2018 Yılı Kaza Bilançoları Ağır Oldu