Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Eski Başkan Bakırcı, MHP’nin MYK’sında

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Rize İl Eski Başkanı Recep Bakırcı, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Pazar günü gerçekleşen 12. Olağan Kongresi’nde Merkez Yürütme Kurulu’na seçildi.

Eski Başkan Bakırcı, MHP’nin MYK’sında
Eski Başkan Bakırcı, MHP’nin MYK’sında admin

Rizeliler için sürpriz bir isim olan Recep Bakırcı, kendisine bu görevi veren MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’a ve kendisine oy verenlere teşekkür mesajı yayımladı.

Bakırcı yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi; “18 Mart 2018 Pazar günü Ankara'da gerçekleşen, Türk Milleti açısından birçok anlam ifade eden Milliyetçi Hareket Partisi'nin 12. Olağan Genel Kurulu'nda Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyeliğine seçilmem nedeniyle, başta beni bu göreve layık gören Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli beyefendiye, Ülkü Ocakları Rize İl Başkanlığım sırasında beni hiç yalnız bırakmayan Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz beyefendiye ve bize bu misyonu yükleyen tüm Milletçi Hareket Partisi mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.

Şahsıma telefon, mesaj ve diğer iletişim araçları ile ulaşan, tebrik eden ve başarı dileklerini ileten tüm arkadaşlarıma, dostlarıma ve Türk Milletine hizmet yolunda birlikte yürüdüğüm dava arkadaşlarıma; teşekkür ve saygı dolu duygularımı arz ederim”

Recep Bakırcı Kimdir?

12 Nisan 1982 yılında Rize’de doğan Recep Bakırcı, ilk ve orta öğretimini Rize’de tamamladı. Liseyi Samsun’da bitiren Recep Bakırcı Atatürk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olarak, şuan ki mesleği olan Makine Mühendisliği görevini kendisine ait bir firmada yürütmektedir. Bakırcı aynı zamanda MHP’nde çeşitli görevlerde de bulundu. Rize Ülkü Ocakları’nda üniversite masa Başkanlığı görevini layıkıyla yürüten Bakırcı, daha sonra Ülkü Ocakları Rize İl Başkanlığı görevini devralarak Rize’de 5 yıl boyunca Rize Ülkü Ocakları Başkanlığı görevini yürüttü.

Haber: Hasan Fehmi Demirci

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şenol Güneş'ten Gökhan Akkan ve Serkan Kırıntılı Açıklaması
Şenol Güneş'ten Gökhan Akkan ve Serkan Kırıntılı Açıklaması
RİZE’DE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERLERİ’NİN 104 YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ
RİZE’DE 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ VE ÇANAKKALE DENİZ ZAFERLERİ’NİN 104 YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ